Rekrutacja w finansach i księgowości | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w księgowości i finansach

Ciągłe zmiany w przepisach, AI i Big Data to tylko niektóre czynniki, które mają dziś realny wpływa na branżę finansową. Jedno pozostaje niezmienne — finanse i księgowość to jedne z najbardziej wymagających obszarów, które stawiają wysokie wymagania nie tylko przed kandydatami, ale również przed firmą rekrutacyjną.

W Devire dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy mechanizmy rządzące rekrutacją w finansach i ksiegowości oraz specyfikę poszczególnych stanowisk, dlatego z nami możesz mieć pewność, że rekrutacja do Twojego zespołu zostanie przeprowadzona solidnie.

Rekrutacja najlepszych — finanse i księgowość

 

W rekrutacji w finansach i księgowości nie ma drogi na skróty  — liczy się przede wszystkim precyzja, wysoka jakość i skuteczność. W Devire bez kompromisów rekrutujemy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, menedżerów oraz pracowników niższego szczebla. Nasza specjalizacja obejmuje rekrutację do działów skarbu, należności, zarządzania ryzykiem, księgowości, kontrolingu, doradztwa podatkowego i audytu, zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych międzynarodowych korporacji oraz firm konsultingowych.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

Doskonale znamy specyfikę rekrutacji w obszarze finansów. Nasi konsultanci na bieżąco śledzą trendy branżowe, a dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami w pełni rozumiemy wyzwania, z którymi się mierzą. Poznanie rynku pozwala nam służyć fachową radą na każdym etapie rekrutacji.

Szukając najlepszych specjalistów, bierzemy pod uwagę przede wszystkim ambitne cele biznesowe naszych klientów. W hermetycznym świecie finansów  korzystamy przede wszystkim z nowatorskich sposobów dotarcia do kandydatów, w tym z innowacyjnych metod sourcingowych. Stawiamy też na bezpośrednie spotkania z kandydatami, aby móc budować z nimi bezpośrednie relacje. Z nami możesz mieć 100% pewność, że rzetelnie sprawdzamy referencje każdego z nich.

Devire jest jedynym employability partnerem ACCA w kraju. Partnerstwo między ACCA i Devire tworzy nowe perspektywy rozwoju i pomaga budować wartościowe relacje wśród stowarzyszonych firm oraz członków organizacji.Devire partnerem ACCA

Rekrutacja w finansach i księgowości jakich specjalistów możemy dla Ciebie znaleźć?

W Devire korzystamy z doświadczenia naszych dedykowanych konsultantów, którzy specjalizują się w rekrutacji zarówno na stanowiska specjalistyczne, eksperckie, jakie i managerskie wysokiego szczebla w obszarze księgowości wewnętrznej i zewnętrznej, obsłudze kadrowo-płacowej, finansach korporacyjnych, finansach komercyjnych, audycie wewnętrznym i zewnętrznym.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów i managerów do działów finansów i księgowości, m.in. na następujące stanowiska:

 • (Starszy) Księgowy
 • Kierownik ds. Księgowości
 • Główny Księgowy
 • Dyrektor Finansowy (CFO)
 • Analityk Finansowy
 • Kontroler Finansowy
 • Kierownik ds. Kontrolingu
 • Audytor Wewnętrzny / Zewnętrzny
 • Kierownik / Dyrektor ds. Audytu
 • Specjalista / Kierownik ds. Kadr i Płac
 • Kierownik Obszaru Skarbu
 • Compliance Officer / Manager
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.