Rekrutacja w finansach i księgowości | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w księgowości i finansach

Ciągłe zmiany w przepisach, AI i Big Data to tylko niektóre czynniki, które mają dziś realny wpływa na branżę finansową. Jedno pozostaje niezmienne — finanse i księgowość to jedne z najbardziej wymagających obszarów, które stawiają wysokie wymagania nie tylko przed kandydatami, ale również przed firmą rekrutacyjną.

W Devire dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy mechanizmy rządzące rekrutacją w finansach i ksiegowości oraz specyfikę poszczególnych stanowisk, dlatego z nami możesz mieć pewność, że rekrutacja do Twojego zespołu zostanie przeprowadzona solidnie.

Rekrutacja najlepszych — finanse i księgowość

 

W rekrutacji w finansach i księgowości nie ma drogi na skróty  — liczy się przede wszystkim precyzja, wysoka jakość i skuteczność. W Devire bez kompromisów rekrutujemy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, menedżerów oraz pracowników niższego szczebla. Nasza specjalizacja obejmuje rekrutację do działów skarbu, należności, zarządzania ryzykiem, księgowości, kontrolingu, doradztwa podatkowego i audytu, zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych międzynarodowych korporacji oraz firm konsultingowych.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

Doskonale znamy specyfikę rekrutacji w obszarze finansów. Nasi konsultanci na bieżąco śledzą trendy branżowe, a dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami w pełni rozumiemy wyzwania, z którymi się mierzą. Poznanie rynku pozwala nam służyć fachową radą na każdym etapie rekrutacji.

Szukając najlepszych specjalistów, bierzemy pod uwagę przede wszystkim ambitne cele biznesowe naszych klientów. W hermetycznym świecie finansów  korzystamy przede wszystkim z nowatorskich sposobów dotarcia do kandydatów, w tym z innowacyjnych metod sourcingowych. Stawiamy też na bezpośrednie spotkania z kandydatami, aby móc budować z nimi bezpośrednie relacje. Z nami możesz mieć 100% pewność, że rzetelnie sprawdzamy referencje każdego z nich.

Devire jest jedynym employability partnerem ACCA w kraju. Partnerstwo między ACCA i Devire tworzy nowe perspektywy rozwoju i pomaga budować wartościowe relacje wśród stowarzyszonych firm oraz członków organizacji.Devire partnerem ACCA

Rekrutacja w finansach i księgowości jakich specjalistów możemy dla Ciebie znaleźć?

W Devire korzystamy z doświadczenia naszych dedykowanych konsultantów, którzy specjalizują się w rekrutacji zarówno na stanowiska specjalistyczne, eksperckie, jakie i managerskie wysokiego szczebla w obszarze księgowości wewnętrznej i zewnętrznej, obsłudze kadrowo-płacowej, finansach korporacyjnych, finansach komercyjnych, audycie wewnętrznym i zewnętrznym.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów i managerów do działów finansów i księgowości, m.in. na następujące stanowiska:

 • (Starszy) Księgowy
 • Kierownik ds. Księgowości
 • Główny Księgowy
 • Dyrektor Finansowy (CFO)
 • Analityk Finansowy
 • Kontroler Finansowy
 • Kierownik ds. Kontrolingu
 • Audytor Wewnętrzny / Zewnętrzny
 • Kierownik / Dyrektor ds. Audytu
 • Specjalista / Kierownik ds. Kadr i Płac
 • Kierownik Obszaru Skarbu
 • Compliance Officer / Manager
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup