Twoja Firma Rekrutacyjna #1 | Devire Warszawa i cała Polska

Twoja firma rekrutacyjna #1

To my! Devire czyli firma rekrutacyjna, której celem jest łączenie świetnych ludzi ze świetnymi pracodawcami. Wejdź z nami na wyższy poziom rekrutacji. Niezależnie czy wzmacniasz istniejący zespół, budujesz nowe struktury od podstaw, czy mierzysz się z czasowym, wymagającym projektem – możesz polegać na naszym wsparciu na każdym kroku.
 

Devire to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm rekrutacyjnych w Polsce. Od lat łączymy organizacje z najlepszymi talentami zgodnie z naszą misją: finding people who click.

Działamy w kilkunastu sektorach i specjalizacjach rynkowych, co roku realizując blisko dwa tysiące rekrutacji dla ponad 600 klientów. Naszą siłą są nasi ludzie – projekty rekrutacyjne prowadzi ponad 200 konsultantów w pięciu biurach na terenie kraju.

Szukasz pracowników na stałe? Kompletujesz nowe zespoły? A może planujesz uruchomienie projektu IT? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Poznaj nasze skalowalne i opłacalne rozwiązania rekrutacyjne:

Firma rekrutacyjna, której możesz zaufać

W Devire nie idziemy na kompromisy w skuteczności i jakości prowadzonych rekrutacji. To nasza filozofia.

Na co dzień czerpiemy z naszych wartości: agile, driven, empowered. Napędzają nas one do działania i pozwalają na skuteczną realizację nawet najbardziej wymagający projektów. Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy.

Ogólna satysfakcja klientów

4.8/5

Ocena jakości obsługi klientów

4.8/5

Tempo i terminowość rekrutacji

4.8/5

Chęć polecenia usług Devire w przyszłości

4.9/5

Rekrutacja to dopiero początek

Devire jako jedna z największych polskich firm HR i agencja rekrutacyjna oferuje szeroki wachlarz rozwiązań z obszaru pozyskiwania talentów: od rekrutacji stałej przez IT Contracting, outsourcing pracowniczy po rozwiązania RPO. Możesz więc mieć pewność, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

Każde zatrudnienie ma znaczenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby za każdym razem zapewnić odpowiednie dopasowanie. I nie chodzi tylko o obsadzanie wakatów. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić kompleksowe wsparcie oraz porady, dzięki naszej ugruntowanej wiedzy eksperckiej na temat rynku.

Blisko 60 tysięcy rozmów rekrutacyjnych rocznie to źródło naszej doskonałej znajomości rynku. Właśnie dlatego nie tylko pozyskujemy najlepszych kandydatów, ale także jako agencja zatrudnienia i doradztwa zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie strategii rekrutacyjnej, budowy siatek płac czy otoczenia konkurencyjnego za pośrednictwem wyspecjalizowanego zespołu doradztwa personnalnego i HR Consultingu. Co roku publikujemy też Raporty Płacowe, które cieszą się uznaniem ekspertów HR, kandydatów i kadry zarządzającej.

Firma, na której polegają organizacje różnej wielkości

Od lat cieszymy się niezachwianym zaufaniem setek firm, z którymi współpracujemy przy realizacji ich nawet najśmielszych planów. Realizujemy projekty dla start-upów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Nasze wyróżnienia

Zróbmy razem coś wspaniałego

Odezwij się, a my oddzwonimy