Firma rekrutacyjna Devire - rekrutacja, IT contracting, praca tymczasowa
Dzień dobry! Jesteśmy Devire.
Od lat wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich wizji, pomagając w poszukiwaniach i angażowaniu talentów, zgodnie z naszym mottem: finding people who click.

Jako firma rekrutacyjna prowadzimy procesy rekrutacyjne do pracy stałej na stanowiska asystenckie, specjalistyczne, kierownicze oraz executive search. Oferujemy również pełen wachlarz rozwiązań outsourcingowych w tym m.in. pracę tymczasową, team i body leasing, IT contracting oraz interim management.

Nasze liczby
 
BIUR W EUROPE
Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Monachium, Frankfurcie, Pradze, Ostrawie i Hradec Kralove.
lat doświadczenia
Nasza firma działa na rynku europejskim od 1987 roku.
konsultantów
Nasi konsultanci znają obszar swojej rekrutacji od podszewki. Każdy z nich nieustannie myśli, analizuje i rozmawia o swojej specjalizacji. Nie czyni ich to najciekawszymi gośćmi na rodzinnym obiedzie, ale w rekrutacji są najlepsi.
uśmiechniętych twarzy
Rekrutujemy na ponad 400 stałych stanowisk pracy rocznie oraz zapewniamy codzienne wsparcie dla ponad 500 pracowników tymczasowych. Jesteście w dobrych rękach.
Na czym się znamy?
Outsourcing, praca tymczasowa i IT contracting
Employer Branding
IT i Telekomunikacja
Sprzedaż i Marketing
Księgowość, Bankowość i Finanse
Farmacja i Technologia Medyczna
SSC/BPO, HR & Administracja
Nieruchomości, Budownictwo i Energetyka
Inżynieria, Produkcja i Łańcuch Dostaw
X
Księgowość, Bankowość i Finanse
Działy i struktury IT są obecne we wszystkich organizacjach każdej z branż. Reprezentując najlepsze firmy kluczowych działów gospodarki możemy korzystać z uprzywilejowanej pozycji i proponować liczne i unikalne oferty pracy.
 
Szukasz pracowników z sektora
Księgowości, Bankowości i Finansów?
Skontaktuj się z nami: mchomicki@devonshire.pl
Zaufali nam
 

Współpracujemy z wieloma pracodawcami. Reprezentują oni wszystkie branże i wszystkie formy biznesowej organizacji. Sukcesy, które odnoszą, także dzięki zatrudnionym przez nas pracownikom, to najlepsza rekomendacja dla naszej pracy.

Szukasz firmy rekrutacyjnej? Intersuje Cię praca tymczasowa lub IT contracting? Możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami: biuro@devire.pl

 
Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a Konsultant firmy wykazał się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, co sprawia, iż projekty realizowane są w zadanym okresie czasu, na najwyższym poziomie oraz w oparciu o partnerską komunikację.
Mgr, tech Services - Media Flex
Szukasz Pracowników? Napisz do nas
 

 
Organizacje członkowskie