Firma rekrutacyjna Devire - rekrutacja, IT contracting, praca tymczasowa
Dzień dobry! Jesteśmy Devire.
Od lat wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich wizji, pomagając w poszukiwaniach i angażowaniu talentów, zgodnie z naszym mottem: finding people who click.

Jako firma rekrutacyjna prowadzimy procesy rekrutacyjne do pracy stałej na stanowiska asystenckie, specjalistyczne, kierownicze oraz executive search. Oferujemy również pełen wachlarz rozwiązań outsourcingowych w tym m.in. zatrudnienie zewnętrzne, IT Contracting, pracę tymczasową i rozwiązania RPO.
Nasze liczby
 
BIUR W EUROPE
Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Monachium, Frankfurcie, Pradze, Ostrawie i Hradec Kralove.
lat doświadczenia
Nasza firma działa na rynku europejskim od 1987 roku.
konsultantów
Nasi konsultanci znają obszar swojej rekrutacji od podszewki. Każdy z nich nieustannie myśli, analizuje i rozmawia o swojej specjalizacji. Nie czyni ich to najciekawszymi gośćmi na rodzinnym obiedzie, ale w rekrutacji są najlepsi.
uśmiechniętych twarzy
Rekrutujemy na ponad 400 stałych stanowisk pracy rocznie oraz zapewniamy codzienne wsparcie dla ponad 500 pracowników tymczasowych. Jesteście w dobrych rękach.
Na czym się znamy?
Zaufali nam
Szukasz Pracowników? Napisz do nas

     
     
    Organizacje członkowskie