Firma rekrutacyjna Devire - lider na rynku rekrutacji w Europie
Witaj
Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.
Nasze liczby
 
BIUR W EUROPE
Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Monachium, Frankfurcie, Pradze, Ostrawie i Hradec Kralove.
lat doświadczenia
Nasza firma działa na rynku europejskim od 1987 roku.
konsultantów
Nasi konsultanci znają obszar swojej rekrutacji od podszewki. Każdy z nich nieustannie myśli, analizuje i rozmawia o swojej specjalizacji. Nie czyni ich to najciekawszymi gośćmi na rodzinnym obiedzie, ale w rekrutacji są najlepsi.
uśmiechniętych twarzy
Rekrutujemy na ponad 400 stałych stanowisk pracy rocznie oraz zapewniamy codzienne wsparcie dla ponad 500 pracowników tymczasowych. Jesteście w dobrych rękach.
Na czym się znamy?
Outsourcing IT i Praca Tymczasowa
Employer Branding
IT i Telekomunikacja
Sprzedaż i Marketing
Księgowość, Bankowość i Finanse
Farmacja i Technologia Medyczna
Multilingual Business Services, HR i Administracja
Nieruchomości, Budownictwo i Energetyka
Inżynieria, Produkcja i Łańcuch Dostaw
X
Księgowość, Bankowość i Finanse
Działy i struktury IT są obecne we wszystkich organizacjach każdej z branż. Reprezentując najlepsze firmy kluczowych działów gospodarki możemy korzystać z uprzywilejowanej pozycji i proponować liczne i unikalne oferty pracy.
 
Szukasz pracowników z sektora
Księgowości, Bankowości i Finansów?
Skontaktuj się z nami: mchomicki@devonshire.pl
Zaufali nam
 

Współpracujemy z wieloma pracodawcami. Reprezentują oni wszystkie branże i wszystkie formy biznesowej organizacji. Sukcesy, które odnoszą, także dzięki zwerbowanym przez nas pracownikom, to najlepsza rekomendacja dla naszej pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak Devire może pomóc Twojej firmie?
Skontaktuj się z nami: biuro@devire.pl

 
Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a Konsultant firmy wykazał się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, co sprawia, iż projekty realizowane są w zadanym okresie czasu, na najwyższym poziomie oraz w oparciu o partnerską komunikację.
Mgr, tech Services - Media Flex
Szukasz Pracowników? Napisz do nas
 

 
Nasz zespół
Previous Next
Organizacje członkowskie