Firma rekrutacyjna Devire - rekrutacja, IT contracting, praca tymczasowa
Dzień dobry! Jesteśmy Devire.
Od lat wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich wizji, pomagając w poszukiwaniach i angażowaniu talentów, zgodnie z naszym mottem: finding people who click.

Jako firma rekrutacyjna prowadzimy procesy rekrutacyjne do pracy stałej na stanowiska asystenckie, specjalistyczne, kierownicze oraz executive search. Oferujemy również pełen wachlarz rozwiązań outsourcingowych w tym m.in. zatrudnienie zewnętrzne, IT Contracting, pracę tymczasową i rozwiązania RPO.
Nasze liczby
 
BIUR W EUROPE
Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Monachium, Frankfurcie, Pradze, Ostrawie i Hradec Kralove.
lat doświadczenia
Nasza firma działa na rynku europejskim od 1987 roku.
konsultantów
Nasi konsultanci znają obszar swojej rekrutacji od podszewki. Każdy z nich nieustannie myśli, analizuje i rozmawia o swojej specjalizacji. Nie czyni ich to najciekawszymi gośćmi na rodzinnym obiedzie, ale w rekrutacji są najlepsi.
uśmiechniętych twarzy
Rekrutujemy na ponad 400 stałych stanowisk pracy rocznie oraz zapewniamy codzienne wsparcie dla ponad 500 pracowników tymczasowych. Jesteście w dobrych rękach.
Na czym się znamy?
Zaufali nam
 

Współpracujemy z wieloma pracodawcami. Reprezentują oni wszystkie branże i wszystkie formy biznesowej organizacji. Sukcesy, które odnoszą, także dzięki zatrudnionym przez nas pracownikom, to najlepsza rekomendacja dla naszej pracy.

Szukasz firmy rekrutacyjnej? Interesuje Cię IT Contracting, zatrudnienie zewnętrzne lub rozwiązania Recruitment Process Outsourcing?
Porozmawiajmy – poznaj nasze doświadczenie w tych obszarach. Zleć projekt ekspertom Devire.

 
Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a Konsultant firmy wykazał się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, co sprawia, iż projekty realizowane są w zadanym okresie czasu, na najwyższym poziomie oraz w oparciu o partnerską komunikację.
Mgr, tech Services - Media Flex
Szukasz Pracowników? Napisz do nas

     

     
    Organizacje członkowskie