Rekrutacja do Centrów Usług Wspólnych | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja do Centrów Usług Wspólnych (SSC) oraz Centrów Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO)

Obecnie globalni gracze zwiększają zakres i zaawansowanie procesów prowadzonych przez centra usług dla biznesu. Ta tendencja bardzo dobrze widoczna jest w Polsce, która zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem liczby osób zatrudnionych w branży usług wspólnych. W Devire efektywnie odpowiadamy na powiększające się kompetencje centrów usług dla biznesu, z sukcesami realizując rekrutacje do centrów outsourcingu procesów biznesowych (BPO), jak i do centrów usług wspólnych (SSC).

Rekrutacja najlepszych — Centra Usług Wspólnych (SSC) oraz Centra Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO)

 

W Devire doskonale rozumiemy procesy biznesowe naszych klientów oraz wyzwania, z jakimi się mierzą przy tworzeniu i rozwoju centrów biznesowych. Dlatego do rekrutacji w sektorze SSC/BPO podchodzimy w innowacyjny sposób, szybko i trafnie odpowiadając na pojawiające się potrzeby. Nasz doświadczony zespół doskonale sprawdza się zarówno w kompleksowym doradztwie inwestycyjnym i tworzeniu zespołów do nowo powstających centrów usług wspólnych, jak i w prowadzeniu rekrutacji do rozwijających się struktur dla istniejących organizacji.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

Rekrutacją w obszarze SSC/BPO zajmuje się zespół składający się z doświadczonych i skutecznych konsultantów. Daje to gwarancję stabilności, bezpieczeństwa i pełnego zaufania do prowadzonej przez nas rekrutacji do centrów usług dla biznesu.

Dysponujemy obszerną bazą kandydatów pozwalającą na prowadzenie efektywnych i szybkich rekrutacji na różnych poziomach doświadczenia zawodowego — od entry level po managerów.  Sprawnie prowadzimy zarówno rekrutacje na pojedyncze stanowiska, jak i rekrutacje masowe, zawsze dbając o doskonałą jakość naszych usług.

W Devire nieustannie rozwijamy naszą wiedzę ekspercką, dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi specjalistami w sektorze usług biznesowych. Naszą wieloletnią ekspertyzę przekładamy na codzienną pracę, w której z sukcesami realizujemy nawet najbardziej wymagające rekrutacje w branży SSC/BPO.

Devire jest członkiem Polskiego Forum HR, czyli najbardziej wpływowej organizacji pracodawców reprezentującej rynek agencji zatrudnienia oraz Fundacji Pro Progressio, zajmującej się rozwojem sektora usług dla biznesu.

Rekrutacja do Centrów Usług Wspólnych (SSC) oraz Centrów Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO) — jakich specjalistów możemy dla Ciebie znaleźć?

Nasze działania zawsze skupiamy na znalezieniu najlepszych specjalistów do centrów usług dla biznesu w obszarach księgowości, finansów i kontrolingu, obsługi klienta, wsparcia, HR i podatków, którzy wykazują się proaktywnością i dużą dozą kreatywności.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów do pracy w centrach usług wspólnych m.in. na następujące stanowiska:

Obszar księgowości, finansów oraz zarządzania SSC/BPO:
AP Accountant, AR Accountant, GL Accountant, Management Accountant, Consolidation Expert, Intercompany Accountant, Cash Collection, Financial Analyst, AP Team Leader, AP Manager, AR Team Leader, AR Manager, GL Team Leader, GL Manager, Operations Manager, Head of SSC

Obszar wsparcia administracyjnego, IT i obsługi klienta
Office Coordinator, First Support Line, Product Support Specialist, Help Desk Specialist, Customer Care, Logistic Specialist, Customer Service Team Leader, Operations Manager

Obszar HR, szkoleń i rozwoju
HR Administration, HR Business Partner, HR Specialist, HR Manager, Learning & Development Analyst, Payroll Administrator

Obszar podatków
Tax Specialist, Tax Manager

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.