IT Services | Devire

Usługi IT inspirowane technologią.
Napędzane ludźmi

Rosnąca presja, aby wyprzedzać konkurencję w branży IT nie zwalnia. Firmy rywalizujące o swoje miejsce na tak dynamicznym rynku muszą wykazywać się innowacyjnością, wprowadzać nowe technologie, ale też stale dostosowywać i optymalizować swoje procesy.

Na tej drodze potrzebujesz niezawodnego i elastycznego partnera technologicznego, który dotrzyma Ci kroku i poprowadzi przez technologiczne zakamarki. Wiemy najlepiej, że nie ma rozwoju technologii bez ludzi, którzy za nią stoją.

W Devire IT Services rozumiemy, jak ważne są mocne fundamenty. Dlatego nasze doradztwo technologiczne i usługi outsourcingu IT opieramy o wiele lat doświadczenia i najlepszych ekspertach w branży tak, aby stawiać Twoje potrzeby w centrum naszej uwagi.
 

Czym są usługi outsourcingu IT?

Outsourcing IT w Devire kształtujemy przez potrzeby ludzi. Pozwalamy firmom strategicznie wykorzystywać zewnętrzne zasoby do procesów i zadań, które zazwyczaj są wykonywane przez wewnętrzny personel oraz z użyciem własnych środków. Zapewniamy wszystko: od IT managed services, takich jak infrastruktura IT i zarządzanie usługami IT, po wyspecjalizowane role, takie jak rozwój oprogramowania lub bezpieczeństwo IT. Wszystkie usługi IT w jednym miejscu.

Na co pozwala Outsourcing IT? To skuteczny sposób na obniżenie kosztów operacyjnych, skoncentrowanie się na głównej działalności biznesowej i przyspieszenie strategicznych innowacji. Korzystając z wiedzy zewnętrznych specjalistów IT, możesz mieć pewność, że zadania przebiegają sprawnie i wydajnie, a Ty możesz skupić się na realizowaniu swoich kluczowych celów biznesowych.

Dlaczego IT Services z Devire?

Znaczenie solidnej bazy technologicznej, która wzmocni Twój biznes, jest nie do przecenienia. Wiemy o tym i zdajemy sobie sprawę, że technologia jest tylko tak dobra, jak dobre są osoby, które ją napędzają.

Możesz polegać na udokumentowanym doświadczeniu Devire w obsługiwaniu procesów oraz rekrutacjach IT. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się kontraktami i pozyskiwaniem ekspertów IT w Polsce. Dzięki temu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje projekty będą obsługiwane bezpiecznie, wydajnie i z najwyższym profesjonalizmem.

Wiedza specjalistyczna

Od Angular do Zend – żaden obszar nie ma dla nas tajemnic. Specjaliści IT Devire mają bogate doświadczenie w szerokim zakresie technologii oraz obsłudze różnych sektorów. Gwarantuje to stałe zapewnianie najnowocześniejszych rozwiązań dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb.

Skalowalność

Bez względu na wielkość i zakres projektu, dysponujemy zasobami i elastycznością, aby dostosować oraz efektywnie skalować nasze usługi dla zaspokojenia zmieniających się potrzeb naszych partnerów. W Devire zapewniamy szybki proces decyzyjny i zwinne podejście.

Niezawodność

Ponad 600 klientów IT rocznie ufa Devire. To dzięki ekspertyzie i doświadczeniu 500+ konsultantów technologicznych w projektach u naszych klientów możemy wnosić prawie dekadę doświadczenia w zabezpieczaniu zasobów IT oraz rozwoju ich strategii biznesowych.

Jakość

Naszym celem jest koncentrowanie się na potrzebach naszych klientów, co w połączeniu z biegłością techniczną ekspertów oraz doświadczeniem Devire IT Services gwarantuje dostarczanie usług, które są synonimem najwyższej jakości na rynku branży technologicznej.

Centrum Kompetencyjne

Znajdujemy i gromadzimy doświadczonych specjalistów IT, aby mogli doskonalić swoje umiejętności, szkolić się i przekazywać sobie na wzajem wiedzę. Służą oni merytoryczną wiedzą i doświadczeniem dla wszystkich naszych zespołów, a ich kompetencje budują jakość naszych usług.

Nasza ekspertyza

Project Management

Business Applications

IT Management

Process Automation

IT Infrastructure

Frontend Development

IT Security

Testing/QA

DevOps/Cloud

Backend Development

Software Development

Data Analysis

Business & System Analysis

IT Services – Jak pracujemy?

1. Projektowanie

W tej fazie ściśle współpracujemy z klientem, aby ocenić jego potrzeby i cele. Dzięki dokładnej analizie istniejącej infrastruktury identyfikujemy obszary wymagające ulepszeń i badamy możliwości jej optymalizacji. To etap warsztatowej współpracy analityka i docelowego użytkownika.

2. Przedstawienie rozwiązania

Priorytetem w tym kroku jest dla nas ocena wykonalności i potencjalnych zalet outsourcingu IT. W wyniku tego tworzymy kompleksowe uzasadnienie biznesowe, które jasno określa zakres projektu, budżet, a także przewidywany zwrot z inwestycji.

3. KPI i umowa SLA

Ustalamy kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) i umowę o gwarantowanym poziomie usług (SLA) dla projektu technologicznego. Dążymy do ambitnych, ale osiągalnych celów i uzgadniamy pełen zakres pracy. Omawiamy również kamienie milowe i wskaźniki postępu projektu.

4. Transfer wiedzy

Analizujemy stan obecny (procesy, procedury, infrastrukturę obszaru technologicznego), identyfikujemy niezbędne kompetencje i umiejętności. Płynnie przekazujemy istotne informacje zapewniając, że wszyscy członkowie zespołu są gotowi do przejęcia nowych obowiązków.

5. Go-live

Uruchomienie projektu. Wtedy koncentrujemy się na zapewnieniu, że wszyscy nasi partnerzy mają pełne zrozumienie zakresu współpracy, czynników sukcesu i kamieni milowych. Zapewniamy usługi zgodnie z umowami opartymi o wcześniej ustalone SLA i KPI.

6. Utrzymanie i ulepszenia

Nasze usługi nie kończą się z uruchomieniem projektu. Zespół Devire stale obserwuje wskaźniki wydajności i wdraża ulepszenia, gdzie to potrzebne, bo wierzymy w długoterminowe partnerstwo i chcemy mieć pewność, że wszystkie operacje IT przebiegają sprawnie, wydajnie i skutecznie.
Wyślij zapytanie, oddzwonimy.
Wybierz elastyczne i nowoczesne podejście do poszukiwania liderów.
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.