Rekrutacja w nieruchomościach i budownictwie | Firma rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w branży nieruchomości, budownictwa,
energetyki oraz oil & gas

Branża budownictwa i nieruchomości przeżywa obecnie prawdziwy boom. Polska, jako niekwestionowany lider w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, wyznacza kierunek rozwoju całego sektora. Z dnia na dzień powstają nowe inwestycje, których realizacja wymaga wykwalifikowanej i w pełni profesjonalnej kadry. Rekrutacja w nieruchomościach, budownictwie i energetyce może być zatem nie lada wyzwaniem. Jak zatem znaleźć najlepszych fachowców?

Rekrutacja najlepszych
- nieruchomości, budownictwo i branża energetyczna

Poszukiwanie pracowników i rekrutacja w nieruchomościach, budownictwie i energetyce.
 

Rekrutacja w nieruchomościach, budownictwie, energetyce oraz w branży oil & gas wiąże się z wieloma wyzwaniami. W Devire na wyzwaniach znamy się jak mało kto. Nasi doświadczeni rekruterzy znajdują światowej klasy specjalistów  i managerów zarówno dla prestiżowych funduszy inwestycyjnych, jak i dla agencji nieruchomości, firm deweloperskich, biur projektowych oraz firm budowlanych. Stworzenie swoich zespołów powierzyli nam też najwięksi producenci i dystrybutorzy energii elektrycznej oraz firmy specjalizujące się w budowie sieci energetycznych.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

Zrealizowaliśmy dziesiątki rekrutacji w sektorach nieruchomości, budownictwa i energetyki, które wymagały od nas wyjścia poza schemat, przy jednoczesnym wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia w branży. W tych branżach stawiamy na najbardziej doświadczony zespół rekruterów, posiadający rozległą sieć kontaktów – tak istotną w przypadku rekrutacji w nieruchomościach i budownictwie. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, rzetelność i długofalowe relacje, które budujemy z naszymi partnerami od lat. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach i targach, co pozwala nam lepiej poznać specyfikę branży i zrozumieć potrzeby Twojej firmy oraz wyzwania, z którymi na co dzień się mierzysz. Dzięki temu dokładnie wiemy, kogo szukasz.

Rekrutacja w nieruchomościach – kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Zawsze koncentrujemy się na znalezieniu topowych fachowców, od specjalistów po managerów, zarówno do pracy terenowej, jak i biurowej. Swoje działania opieramy na dotarciu bezpośrednim, nie zapominając przy tym o kluczowej roli nowych technologii w procesie rekrutacji.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów i managerów, m.in. na następujące stanowiska:

  • Project Manager / Director
  • Facility Manager
  • Land Acquisition Manager
  • Fit Out Manager
  • BIM Technician Architect
  • Contract Manager
  • Drilling Specialist/ Manager
  • Site Manager
  • Property Manager (Office, Retail, Industrial)
  • Designer
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.