Rekrutacja w nieruchomościach i budownictwie | Firma rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w branży nieruchomości, budownictwa,
energetyki oraz oil & gas

Branża budownictwa i nieruchomości przeżywa obecnie prawdziwy boom. Polska, jako niekwestionowany lider w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, wyznacza kierunek rozwoju całego sektora. Z dnia na dzień powstają nowe inwestycje, których realizacja wymaga wykwalifikowanej i w pełni profesjonalnej kadry. Rekrutacja w nieruchomościach, budownictwie i energetyce może być zatem nie lada wyzwaniem. Jak zatem znaleźć najlepszych fachowców?

Rekrutacja najlepszych
- nieruchomości, budownictwo i branża energetyczna

Poszukiwanie pracowników i rekrutacja w nieruchomościach, budownictwie i energetyce.
 

Rekrutacja w nieruchomościach, budownictwie, energetyce oraz w branży oil & gas wiąże się z wieloma wyzwaniami. W Devire na wyzwaniach znamy się jak mało kto. Nasi doświadczeni rekruterzy znajdują światowej klasy specjalistów  i managerów zarówno dla prestiżowych funduszy inwestycyjnych, jak i dla agencji nieruchomości, firm deweloperskich, biur projektowych oraz firm budowlanych. Stworzenie swoich zespołów powierzyli nam też najwięksi producenci i dystrybutorzy energii elektrycznej oraz firmy specjalizujące się w budowie sieci energetycznych.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

Zrealizowaliśmy dziesiątki rekrutacji w sektorach nieruchomości, budownictwa i energetyki, które wymagały od nas wyjścia poza schemat, przy jednoczesnym wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia w branży. W tych branżach stawiamy na najbardziej doświadczony zespół rekruterów, posiadający rozległą sieć kontaktów – tak istotną w przypadku rekrutacji w nieruchomościach i budownictwie. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, rzetelność i długofalowe relacje, które budujemy z naszymi partnerami od lat. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach i targach, co pozwala nam lepiej poznać specyfikę branży i zrozumieć potrzeby Twojej firmy oraz wyzwania, z którymi na co dzień się mierzysz. Dzięki temu dokładnie wiemy, kogo szukasz.

Rekrutacja w nieruchomościach – kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Zawsze koncentrujemy się na znalezieniu topowych fachowców, od specjalistów po managerów, zarówno do pracy terenowej, jak i biurowej. Swoje działania opieramy na dotarciu bezpośrednim, nie zapominając przy tym o kluczowej roli nowych technologii w procesie rekrutacji.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów i managerów, m.in. na następujące stanowiska:

  • Project Manager / Director
  • Facility Manager
  • Land Acquisition Manager
  • Fit Out Manager
  • BIM Technician Architect
  • Contract Manager
  • Drilling Specialist/ Manager
  • Site Manager
  • Property Manager (Office, Retail, Industrial)
  • Designer
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup