usługi rekrutacyjne w IT i telekomunikacji | Firma rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire: Rekrutacja w IT i telekomunikacji

Nowoczesne technologie rozwijają się w zawrotnym tempie, całkowicie odmieniając oblicze dzisiejszego biznesu. W związku z nieustannym wdrażaniem nowatorskich rozwiązań technologicznych, wysokiej klasy specjaliści IT należą do najbardziej rozchwytywanych na rynku.
Rekrutacja w IT i telekomunikacji staje się więc procesem wymagającym śmiałego, nowatorskiego i świeżego podejścia. W Devire nasze nieszablonowe metody rekrutacyjne i lata doświadczeń w połączeniu z ekspertyzą naszych konsultantów dają świetne rezultaty w efektywnym obsadzaniu stanowisk w branży IT.

Usługi rekrutacyjna w IT bez kompromisów

Poszukiwanie pracowników i rekrutacja w IT i telekomunikacji
 

Biorąc aktywny udział w rozwoju i ekspansji branży IT i telekomunikacyjnej zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę oraz unikalne doświadczenie Pozwala nam to swobodnie poruszać się w tych sektorach i prowadzić skuteczną rekrutację na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Naszymi klientami są zarówno start-upy, fintechy, software housy jak i międzynarodowe korporacje.

Klienci, których reprezentujemy ufają nam, bo jesteśmy skuteczni i potrafimy celnie rozpoznać ich rzeczywiste potrzeby. Z kandydatami natomiast budujemy długotrwałe relacje i poznajemy ich rzeczywiste oczekiwania, dzięki czemu jesteśmy w stanie służyć klientom celną radą już na etapie budowania oferty.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire? 

W Devire w rekrutacji w IT i telekomunikacji skupiamy się na dynamice i efektywności naszych działań. Proces rekrutacji dostosowujemy do potrzeb klienta, aby maksymalnie skrócić czas jego trwania. Szybkie zamknięcie projektu to w tej branży jedna z gwarancji sukcesu. Jesteśmy więc w stałym kontakcie z naszymi klientami, aby przepływ informacji i feedbacku był płynny oraz w pełni skuteczny.

W rekrutacji w IT i telekomunikacji stawiamy na wąskie specjalizacje naszych konsultantów. Dzięki temu bazujemy na networkingu oraz szybciej i skuteczniej docieramy do najlepszych specjalistów na rynku. Utrzymujemy też bliskie relacje z kandydatem, co w znaczącym stopniu minimalizuje ryzyko odrzucenia oferty.

Usługi rekrutacyje w IT i telekomunikacji — kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Prowadzimy projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, zarówno dla małych firm, międzynarodowych korporacji, jak i dla start-upów. Z Devire znajdziesz najlepszych profesjonalistów, specjalizujących się w rozwoju oprogramowania, aplikacjach biznesowych i ERP, bezpieczeństwie IT oraz w Business Intelligence, Data Warhouse i Big Data.

Z Devire uda Ci się pozyskać najlepszych profesjonalistów w każdej ze specjalizacji IT, odpowiedzialnych zarówno za rozwój aplikacji biznesowych i systemów, wsparcia i utrzymanie systemów, bezpieczeństwo IT, rozwiązania bazodanowe, jak również systemy SAP i rozwiązania raportowe. Nasi headhunterzy docierają również do kandydatów z bardzo niszowymi kompetencjami IT i realizują projekty z technologiami rzadko spotykanymi na polskim rynku.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów w branży IT i telekomunikacji, m.in. na poniższe stanowiska w następujących obszarach:

Rekrutacja w obszarach infrastruktury i bezpieczeństwa IT: 

Specjalistów ds. wsparcia i administracji, Inżynierów, Analityków, Konsultantów, Ekspertów, Architektów z doświadczeniem w obszarze systemów, baz danych, DevOps, rozwiązań chmurowych, serwerach i sieciach, a także w bezpieczeństwie IT.

Rekrutacja w obszarach ERP, CRM i analityki:

Specjalistów ds. wsparcia i administracji, Programistów, Inżynierów, Analityków, Konsultantów, Ekspertów, Architektów z doświadczeniem w obszarze systemów ERP i CRM (głównie SAP), BI / Data Warehouse / Big Data oraz Machine Learning / Artificial Intelligence.

Rekrutacja w obszarze rozwoju oprogramowania:

Architektów IT, Programistów (.NET, Java, Front-end, Full stack, mobile – iOS/Android, PHP, Python, C/C++), Analityków Biznesowych, Analityków Systemowych, Testerów manualnych, Testerzy automatycznych, Projektantów UI/UX, Scrum Masterów

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko takich.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup