usługi rekrutacyjne w IT i telekomunikacji | Firma rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire: Rekrutacja w IT i telekomunikacji

Nowoczesne technologie rozwijają się w zawrotnym tempie, całkowicie odmieniając oblicze dzisiejszego biznesu. W związku z nieustannym wdrażaniem nowatorskich rozwiązań technologicznych, wysokiej klasy specjaliści IT należą do najbardziej rozchwytywanych na rynku.
Rekrutacja w IT i telekomunikacji staje się więc procesem wymagającym śmiałego, nowatorskiego i świeżego podejścia. W Devire nasze nieszablonowe metody rekrutacyjne i lata doświadczeń w połączeniu z ekspertyzą naszych konsultantów dają świetne rezultaty w efektywnym obsadzaniu stanowisk w branży IT.

Usługi rekrutacyjna w IT bez kompromisów

Poszukiwanie pracowników i rekrutacja w IT i telekomunikacji
 

Biorąc aktywny udział w rozwoju i ekspansji branży IT i telekomunikacyjnej zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę oraz unikalne doświadczenie Pozwala nam to swobodnie poruszać się w tych sektorach i prowadzić skuteczną rekrutację na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Naszymi klientami są zarówno start-upy, fintechy, software housy jak i międzynarodowe korporacje.

Klienci, których reprezentujemy ufają nam, bo jesteśmy skuteczni i potrafimy celnie rozpoznać ich rzeczywiste potrzeby. Z kandydatami natomiast budujemy długotrwałe relacje i poznajemy ich rzeczywiste oczekiwania, dzięki czemu jesteśmy w stanie służyć klientom celną radą już na etapie budowania oferty.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire? 

W Devire w rekrutacji w IT i telekomunikacji skupiamy się na dynamice i efektywności naszych działań. Proces rekrutacji dostosowujemy do potrzeb klienta, aby maksymalnie skrócić czas jego trwania. Szybkie zamknięcie projektu to w tej branży jedna z gwarancji sukcesu. Jesteśmy więc w stałym kontakcie z naszymi klientami, aby przepływ informacji i feedbacku był płynny oraz w pełni skuteczny.

W rekrutacji w IT i telekomunikacji stawiamy na wąskie specjalizacje naszych konsultantów. Dzięki temu bazujemy na networkingu oraz szybciej i skuteczniej docieramy do najlepszych specjalistów na rynku. Utrzymujemy też bliskie relacje z kandydatem, co w znaczącym stopniu minimalizuje ryzyko odrzucenia oferty.

Usługi rekrutacyje w IT i telekomunikacji — kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Prowadzimy projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, zarówno dla małych firm, międzynarodowych korporacji, jak i dla start-upów. Z Devire znajdziesz najlepszych profesjonalistów, specjalizujących się w rozwoju oprogramowania, aplikacjach biznesowych i ERP, bezpieczeństwie IT oraz w Business Intelligence, Data Warhouse i Big Data.

Z Devire uda Ci się pozyskać najlepszych profesjonalistów w każdej ze specjalizacji IT, odpowiedzialnych zarówno za rozwój aplikacji biznesowych i systemów, wsparcia i utrzymanie systemów, bezpieczeństwo IT, rozwiązania bazodanowe, jak również systemy SAP i rozwiązania raportowe. Nasi headhunterzy docierają również do kandydatów z bardzo niszowymi kompetencjami IT i realizują projekty z technologiami rzadko spotykanymi na polskim rynku.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów w branży IT i telekomunikacji, m.in. na poniższe stanowiska w następujących obszarach:

Rekrutacja w obszarach infrastruktury i bezpieczeństwa IT: 

Specjalistów ds. wsparcia i administracji, Inżynierów, Analityków, Konsultantów, Ekspertów, Architektów z doświadczeniem w obszarze systemów, baz danych, DevOps, rozwiązań chmurowych, serwerach i sieciach, a także w bezpieczeństwie IT.

Rekrutacja w obszarach ERP, CRM i analityki:

Specjalistów ds. wsparcia i administracji, Programistów, Inżynierów, Analityków, Konsultantów, Ekspertów, Architektów z doświadczeniem w obszarze systemów ERP i CRM (głównie SAP), BI / Data Warehouse / Big Data oraz Machine Learning / Artificial Intelligence.

Rekrutacja w obszarze rozwoju oprogramowania:

Architektów IT, Programistów (.NET, Java, Front-end, Full stack, mobile – iOS/Android, PHP, Python, C/C++), Analityków Biznesowych, Analityków Systemowych, Testerów manualnych, Testerzy automatycznych, Projektantów UI/UX, Scrum Masterów

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko takich.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.