Contracting IT - outsourcing specjalistów IT - Firma rekrutacyjna Devire - ofery pracy, IT contracting, praca tymczasowa

IT Contracting z Devire:
elastyczna współpraca przy projektach IT

Szukasz najlepszych na rynku fachowców IT, z którymi zrealizujesz kluczowy projekt? A może potrzebujesz czasowo zwiększyć zasoby swojego zespołu? Jeśli szukasz elastycznych rozwiązań, Contracting IT to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu! Z Devire możesz mieć pewność, że stworzysz profesjonalny zespół — bez zbędnych formalności, czasochłonnej biurokracji i długiego czasu oczekiwania.
 

Na czym polega IT Contracting?

Contracting IT to elastyczna forma współpracy ze specjalistami IT o różnym zakresie kompetencji. To rodzaj „wynajmu” wykwalifikowanych specjalistów na określony czas do realizacji określonego projektu od firmy świadczącej usługi IT.

W ramach Contractingu IT Devire oddelegowuje kontraktora IT do realizacji projektu u klienta. Daje to możliwość natychmiastowego rozpoczęcia projektu —  klient nie musi przechodzić przez czasochłonny i kosztowny proces rekrutacji pracowników lub na stałe utrzymywać bardzo drogich zespołów. Zamiast tego od razu może korzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów.

Zalety IT Contractingu z Devire

Contracting IT to efektywne rozwiązanie, dzięki któremu znacząco ograniczysz koszty oraz pozyskasz wysokiej jakości fachowców. Tworzenie zespołów z wykorzystaniem Contractingu IT to też ogromna oszczędność czasu. Nasi klienci nie muszą już spędzać tygodni na poszukiwaniu specjalistów do swoich projektów. W Devire w krótkim czasie oddelegowujemy do współpracy wykwalifikowanych specjalistów lub całe zespoły IT.

W ramach Contractingu IT Devire bierze na siebie wszystkie żmudne i czasochłonne formalności oraz procedury związane z zatrudnieniem pracowników lub całego zespołu IT. Zajmujemy się outsourcingiem  specjalistów IT, umowami i ich rozliczaniem, listami płac i wypłatami. Ponadto możemy zapewnić odpowiedni sprzęt oraz zorganizować miejsce do pracy dla pojedynczych specjalistów lub nawet całych zespołów pracujących nad Twoim projektem.

Kiedy najlepiej sprawdzi się Contracting IT?

Contracting IT to usługa dostępna praktycznie od ręki, która daje możliwość elastycznego rozliczania i zarządzania projektami. Doskonale sprawdza się przy realizacji projektów podzielonych na poszczególne zadania i fazy. Każde zadanie szacowane jest osobno, dzięki czemu istnieje możliwość łączenia i dodawania kolejnych faz do projektu.

Kompetencje specjalistów w ramach Contractingu IT są dobierane zgodnie z oczekiwaniami klienta i wymaganą technologią. Jeśli potrzebne są dodatkowe umiejętności, kwalifikacje lub inny język programowania, można praktycznie od ręki wymienić lub zatrudnić dodatkowych deweloperów. Nie zaburza to harmonogramu prac nad projektem.

Devire — Twój partner w Contracingu oraz Outsourcingu IT

Z Devire możesz zlecić nam czasochłonne zarządzanie współpracą z firmami, które świadczą usługi IT.
W ramach Contractingu IT działamy w trzech modelach. Przekonaj się, który najlepiej sprawdzi się przy realizacji Twojego projektu.

Nie wiesz, który model IT Contractingu wybrać? Skontaktuj się z nami, znajdziemy model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych kontraktorów do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
IT-CONTRACTING
 

 
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.