Rekrutacja w farmacji i sprzęcie medycznym | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w farmacji, sprzęcie medycznym i laboratoriach

Zaawansowany rozwój nowych technologii i przełomowe badania naukowe sprawiają, że branża farmaceutyczna, laboratoryjna i sprzętu medycznego rozwija się w zawrotnym tempie. Jako jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów polskiej gospodarki, generuje obecnie 1% PKB. Jej przyszłość uzależniona jest m.in. od doskonale wykwalifikowanej kadry, dlatego w przypadku rekrutacji w farmacji, nie może być mowy o kompromisach.

Nieustanny rozwój branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego skutkuje dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na unikalne kompetencje i umiejętności, połączone ze specjalistyczną wiedzą i wykształceniem medycznym. W Devire zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją, tworząc najbardziej fachowe zespoły w branży.

Rekrutacja najlepszych specjalistów
- farmacja, laboratoria i sprzęt medyczny

Poszukiwanie pracowników i rekrutacja w farmacji i sprzęcie medycznym
 

Dynamika branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego oraz coraz większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że poprzeczka w rekrutacji zawieszona jest bardzo wysoko.

W Devire doskonale radzimy sobie nawet z największymi wyzwaniami, z sukcesami rekrutując najlepszych specjalistów i managerów z doświadczeniem naukowym i komercyjnym. Tworzymy zarówno wykwalifikowane zespoły dla czołowych firm producenckich, jak i dystrybutorów do działów medycznych, sprzedaży i marketingu. Rozwój swoich zespołów powierzyły nam największe firmy farmaceutyczne, laboratoryjne oraz dystrybutorzy i producenci sprzętu medycznego.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

W swoich działaniach rekrutacyjnych w branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego kładziemy nacisk na jakościowe podejście, w którym kluczową rolę zajmuje zrozumienie potrzeb naszych klientów. Z powodzeniem korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy eksperckiej i doskonałej znajomości branży. Daje nam to świetne rezultaty, o czym świadczy najwyższy na rynku odsetek finalizacji projektów.

Rekrutacja najlepszych specjalistów do firm farmaceutycznych i medycznych wymaga specjalistycznej wiedzy i wszechstronnych kwalifikacji. Nasza ekspercka wiedza dotycząca badań klinicznych, technologii medycznej oraz rynku leków OTC i RX pozwala nam skutecznie ocenić kwalifikacje kandydatów i znaleźć najlepszych ekspertów z doskonałymi referencjami.

Zrealizowaliśmy setki rekrutacji w sektorze farmaceutycznym, w których z powodzeniem łączyliśmy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnym podejściem. Przy tworzeniu najlepszych zespołów korzystamy z rozbudowanej sieci kontaktów w branży, którą skrupulatnie budujemy od lat. Dzięki temu jeszcze lepiej poznajemy rynek farmaceutyczny i sprzętu medycznego.

Rekrutacja w farmacji i sprzęcie medycznym — kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Z dużymi sukcesami świadczymy usługi doradcze oraz rekrutacyjne w branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego na różnych poziomach organizacyjnych — od średniej kadry managerskiej, poprzez wyższe stanowiska kierownicze, po stanowiska wysokospecjalistyczne w obszarach sprzedaży i marketingu, rejestracji i refundacji, R&D, badań klinicznych, jakości i compliance oraz wsparcia technicznego.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów w farmacji i sprzęcie medycznym, m.in. na następujące stanowiska:

  • Kierownik / Dyrektor Sprzedaży
  • Key Account Manager
  • Przedstawiciel medyczny
  • Marketing Manager / Dyrektor
  • Manager / Dyrektor ds. medycznych
  • Specjalista / Manager ds. Badań i Rozwoju
  • Medical Science Liaison
  • Specjalista ds. Rejestracji / Manager Działu Rejestracji
  • Specjalista / Manager ds. Bezpieczeństwa Farmakoterapii
  • Kierownik Serwisu
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup