Rekrutacja w farmacji i sprzęcie medycznym | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w farmacji, sprzęcie medycznym i laboratoriach

Zaawansowany rozwój nowych technologii i przełomowe badania naukowe sprawiają, że branża farmaceutyczna, laboratoryjna i sprzętu medycznego rozwija się w zawrotnym tempie. Jako jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów polskiej gospodarki, generuje obecnie 1% PKB. Jej przyszłość uzależniona jest m.in. od doskonale wykwalifikowanej kadry, dlatego w przypadku rekrutacji w farmacji, nie może być mowy o kompromisach.

Nieustanny rozwój branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego skutkuje dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na unikalne kompetencje i umiejętności, połączone ze specjalistyczną wiedzą i wykształceniem medycznym. W Devire zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją, tworząc najbardziej fachowe zespoły w branży.

Rekrutacja najlepszych specjalistów
- farmacja, laboratoria i sprzęt medyczny

Poszukiwanie pracowników i rekrutacja w farmacji i sprzęcie medycznym
 

Dynamika branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego oraz coraz większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że poprzeczka w rekrutacji zawieszona jest bardzo wysoko.

W Devire doskonale radzimy sobie nawet z największymi wyzwaniami, z sukcesami rekrutując najlepszych specjalistów i managerów z doświadczeniem naukowym i komercyjnym. Tworzymy zarówno wykwalifikowane zespoły dla czołowych firm producenckich, jak i dystrybutorów do działów medycznych, sprzedaży i marketingu. Rozwój swoich zespołów powierzyły nam największe firmy farmaceutyczne, laboratoryjne oraz dystrybutorzy i producenci sprzętu medycznego.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

W swoich działaniach rekrutacyjnych w branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego kładziemy nacisk na jakościowe podejście, w którym kluczową rolę zajmuje zrozumienie potrzeb naszych klientów. Z powodzeniem korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy eksperckiej i doskonałej znajomości branży. Daje nam to świetne rezultaty, o czym świadczy najwyższy na rynku odsetek finalizacji projektów.

Rekrutacja najlepszych specjalistów do firm farmaceutycznych i medycznych wymaga specjalistycznej wiedzy i wszechstronnych kwalifikacji. Nasza ekspercka wiedza dotycząca badań klinicznych, technologii medycznej oraz rynku leków OTC i RX pozwala nam skutecznie ocenić kwalifikacje kandydatów i znaleźć najlepszych ekspertów z doskonałymi referencjami.

Zrealizowaliśmy setki rekrutacji w sektorze farmaceutycznym, w których z powodzeniem łączyliśmy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnym podejściem. Przy tworzeniu najlepszych zespołów korzystamy z rozbudowanej sieci kontaktów w branży, którą skrupulatnie budujemy od lat. Dzięki temu jeszcze lepiej poznajemy rynek farmaceutyczny i sprzętu medycznego.

Rekrutacja w farmacji i sprzęcie medycznym — kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Z dużymi sukcesami świadczymy usługi doradcze oraz rekrutacyjne w branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego na różnych poziomach organizacyjnych — od średniej kadry managerskiej, poprzez wyższe stanowiska kierownicze, po stanowiska wysokospecjalistyczne w obszarach sprzedaży i marketingu, rejestracji i refundacji, R&D, badań klinicznych, jakości i compliance oraz wsparcia technicznego.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów w farmacji i sprzęcie medycznym, m.in. na następujące stanowiska:

  • Kierownik / Dyrektor Sprzedaży
  • Key Account Manager
  • Przedstawiciel medyczny
  • Marketing Manager / Dyrektor
  • Manager / Dyrektor ds. medycznych
  • Specjalista / Manager ds. Badań i Rozwoju
  • Medical Science Liaison
  • Specjalista ds. Rejestracji / Manager Działu Rejestracji
  • Specjalista / Manager ds. Bezpieczeństwa Farmakoterapii
  • Kierownik Serwisu
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.