Zleć projekt ekspertom Devire. Wyślij formularz, oddzwonimy!

Zleć poszukiwanie talentów ekspertom Devire.

Szukasz najlepszych specjalistów na rynku, dzięki którym Twoja firma osiągnie cele biznesowe i będzie o krok (lub kilka) przed konkurencją? Świetnie trafiłeś. Konsultanci Devire znają branżę od podszewki i aktualizują swoją wiedzę na bieżąco. Tak, masz rację, każdy może tak powiedzieć. Ale u nas słowa to początek – potwierdzają je sukcesy, za którymi stoją ludzie.

Skuteczność Devire to wynik wiedzy
i doświadczenia naszego zespołu

 

Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących firm w branży rozwiązań rekrutacyjnych w tej części Europy. Lubimy technologię i korzystamy z niej na co dzień, aby łączyć ze sobą kandydatów z pracodawcami.

Nasze doświadczenie obejmuje rekrutacje stałe, zatrudnienie zewnętrzne, IT Contracting i rozwiązania RPO (Recruitment Process Outsourcing)  Kompleksowo wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu oraz angażowaniu talentów za pośrednictwem w całej Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasze wartości.

Zwinność i elastyczność pozwalają nam spojrzeć na wyzwania z innej perspektywy, a nasza płaska struktura umożliwia szybką adaptację oczekiwań klienta. Uciekamy przed schematami i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań tradycyjnych problemów. Nie boimy się zmian, a innowacja to część naszego DNA. Mamy odwagę próbować i popełniać błędy – to dlatego jesteśmy o krok przed konkurencją.

Ekspercka wiedza.

Wiemy, że rekrutacja oraz utrzymanie zaangażowania pracowników nie są łatwe. Właśnie dlatego decyzje w tym obszarze warto opierać o dane oraz wiedzę. Praca z Devire obejmuje wsparcie i wiedzę naszych ekspertów.

Rekrutacja to początek.

Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami mierzy się Twoja firma, wspólnie znajdziemy na nie odpowiedź: rekrutacja, IT Contracting, zatrudnienie zewnętrzne, rozwiązania RPO czy employer branding nie mają przed nami tajemnic.

Innowacja.

Nie boimy się technologii i innowacji – wykorzystujemy je w codziennej pracy z kandydatami do tworzenia na przykład ogłoszeń wideo czy zaawansowanych, kompleksowych kampanii marketingu rekrutacyjnego.

Wypełnij formularz, oddzwonimy.
zleć_rekrutacje
Poznaj nasze rozwiązania
W Devire rekrutacja to dopiero początek.
Nie wiesz, jaki model będzie odpowiedni? Nic nie szkodzi, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.