Nasze usługi | Agencja zatrudnienia i outsourcingu Devire

Agencja zatrudnienia Devire: nasze usługi

Nasza oferta obejmuje rekrutacje stałe, IT Contracting, zatrudnienie zewnętrzne, rozwiązania Recruitment Process Outsourcing, outsourcing kadr i płac oraz rozwiązania outsourcingu całych procesów IT. Nasza podróż rozpoczęła się ponad 30 lat temu, od tego czasu wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich nawet najśmielszych wizji, pomagając w poszukiwaniach, przyciąganiu i angażowaniu talentów, zgodnie z naszym mottem: finding people who click.
Nasze usługi
Wybierz model usług, który odpowiada Twoim potrzebom.
Nie wiesz które rozwiązanie będzie najlepsze? Nic nie szkodzi, daj nam znać, a wspólnie znajdziemy najlepszy model.

Dzień dobry! Jesteśmy Devire.

Poznaj nasze usługi
 

Agencja zatrudnienia i outsourcingu Devire to synonim nowatorskich i profesjonalnych rozwiązań rekrutacyjnych najwyższej jakości. Będąc jedną z najdynamiczniej rosnących i najbardziej innowacyjnych firm rekrutacyjnych i outsourcingowych w Polsce i Europie Środkowej, codziennie wykorzystujemy duet technologii oraz doświadczenia naszych konsultantów w poszukiwaniu i angażowaniu talentów.

W codziennej pracy przyświecają nam trzy wartości: agile, driven oraz empowered. Wierzymy, że zwinność i elastyczność pozwalają nam spojrzeć na wyzwania z innej perspektywy, a nasza płaska struktura umożliwia szybką adaptację do aktualnej sytuacji oraz oczekiwań klientów. Kochamy to co robimy i łatwo nie odpuszczamy – to dzięki temu uciekamy schematom i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań tradycyjnych problemów. Nie boimy się zmian, ponieważ innowacja to część naszego DNA. Mamy odwagę próbować i popełniać błędy, dzięki czemu zarówno my, jak i nasi klienci mogą być o krok przed konkurencją.

W Devire doskonale wiemy, jak przyciągnąć najlepszych ekspertów, którzy nie tylko pasują na dane stanowisko, ale przede wszystkim w znaczącym stopniu przyczynią się do rozwoju Twojej firmy. Powiedz nam z jakimi wyzwaniami HR się mierzysz. My zajmiemy się resztą.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą
Szukasz skutecznych rozwiązań HR do swojej firmy?
Wyślij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
USŁUGI-OGÓLNE

Szukasz pracy?

 

Jeśli jesteś kandydatem, sprawdź nasze oferty pracy lub wyślij CV.