Nasze usługi | Firma rekrutacyjna i outsourcingowa Devire

Devire: nasze usługi

Nasza oferta obejmuje rekrutacje stałe, IT Contracting, Zatrudnienie zewnętrzne, usługi Executive Search, Recruitment Process Outsourcing oraz Employer branding. Nasza podróż rozpoczęła się ponad 30 lat temu, od tego czasu wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich nawet najśmielszych wizji, pomagając w poszukiwaniach i angażowaniu talentów, zgodnie z naszym mottem: finding people who click.
Nasze usługi
Wybierz model usług, który odpowiada Twoim potrzebom.
Nie wiesz które rozwiązanie będzie najlepsze? Nic nie szkodzi, daj nam znać, a wspólnie znajdziemy najlepszy model.

Dzień dobry! Jesteśmy Devire.

Poznaj nasze usługi
 

Devire to synonim nowatorskich i profesjonalnych rozwiązań rekrutacyjnych najwyższej jakości. Będąc jedną z najdynamiczniej rosnących i najbardziej innowacyjnych firm rekrutacyjnych i outsourcingowych w Polsce i Europie Środkowej, codziennie wykorzystujemy duet technologii oraz doświadczenia naszych konsultantów w poszukiwaniu i angażowaniu talentów.

W codziennej pracy przyświecają nam trzy wartości: agile, driven oraz empowered. Wierzymy, że zwinność i elastyczność pozwalają nam spojrzeć na wyzwania z innej perspektywy, a nasza płaska struktura umożliwia szybką adaptację do aktualnej sytuacji oraz oczekiwań klientów. Kochamy to co robimy i łatwo nie odpuszczamy – to dzięki temu uciekamy schematom i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań tradycyjnych problemów. Nie boimy się zmian, ponieważ innowacja to część naszego DNA. Mamy odwagę próbować i popełniać błędy, dzięki czemu zarówno my, jak i nasi klienci mogą być o krok przed konkurencją.

W Devire doskonale wiemy, jak przyciągnąć najlepszych ekspertów, którzy nie tylko pasują na dane stanowisko, ale przede wszystkim w znaczącym stopniu przyczynią się do rozwoju Twojej firmy. Powiedz nam, jakiego talentu szukasz. My zajmiemy się resztą.

Zaufali nam
Nie musisz nam wierzyć na słowo. Zobacz, co mówią nasi klienci.
 
Projekty rekrutacyjne zawsze były prowadzone z najwyższą starannością, na oczekiwanym poziomie merytorycznym.
Angelika Kowal, Visual Services Coordinator
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy?
Wyślij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
USŁUGI-OGÓLNE
 

 

Szukasz pracy?

 

Jeśli jesteś kandydatem, sprawdź nasze oferty pracy lub wyślij CV.