Recruitment Process Outsourcing | RPO | Devire

Recruitment Process Outsourcing — zaufaj ekspertyzie Devire

W dzisiejszym ultra-konkurencyjnym i dynamicznym otoczeniu biznesowym toczy się nieustanny wyścig o największe talenty. Aby uzyskać znaczącą przewagę konkurencyjną, należy opracować innowacyjną i precyzyjną strategię rekrutacyjną, która pozwoli nie tylko zatrudnić najlepszych ekspertów, ale przede wszystkim przyczyni się do rozwoju całej organizacji. Świadczone przez Devire usługi recruitment process outsourcing, w całości dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy, pozwalają w znaczący sposób zoptymalizować procesy rekrutacyjne i dzięki temu przenieść biznes na całkowicie nowy poziom.
 

Recruitment Process Outsourcing z Devire

W ramach Recruitment Process Outsourcing (RPO), Devire częściowo lub całkowicie przejmuje procesy rekrutacyjne oraz pełną odpowiedzialność za ich efekty. Działając pod marką klienta, zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół rekrutacyjny, dostęp do wiedzy branżowej oraz wszelkie niezbędne narzędzia.

W Devire usługi RPO realizujemy w niezwykle elastyczny sposób, mając na względzie dynamiczne środowisko biznesowe naszych klientów. Nasze rozwiązania są indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów, zgodne z wyznaczonymi KPIs oraz ustaleniami zawartymi w SLA (Service Level Agreements). Takie podejście pozwala nam na bieżąco dopasowywać nasze rozwiązania do nieustannie zmieniających się potrzeb.

Jakie zalety niesie za sobą Recruitment Process Outsourcing?

Dzięki skrojonym na miarę rozwiązaniom, Recruitment Process Outsourcing niesie za sobą szereg korzyści dla organizacji w zakresie obniżenia kosztów rekrutacji oraz podniesienia jej wydajności. RPO w znaczący sposób:

 • optymalizuje koszty procesów rekrutacyjnych
 • skraca czas zamknięcia projektów rekrutacyjnych do niezbędnego minimum
 • usprawnia proces rekrutacji wykwalifikowanej kadry
 • zwiększa jakość i wydajność procesów rekrutacyjnych, dając możliwość jeszcze lepszego prognozowania i reagowania na zmieniające się potrzeby w zakresie zatrudnienia
 • podnosi kwalifikacje zatrudnianych pracowników
 • zwiększa jakość i przejrzystość działań dzięki regularnemu raportowaniu i analizie kluczowych KPIs

Recruitment Process Outsourcing z Devire — modele współpracy

W Devire w ramach RPO zapewniamy niestandardowe rozwiązania, ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów. W ramach Recruitment Process Outsourcing działamy w trzech modelach:

 • Full scope RPO —  kompleksowe rozwiązanie, polegające na całkowitym przejęciu procesów rekrutacyjnych klienta, które może być stosowane zarówno w rekrutacji do poszczególnych działów, jak i całych organizacji
 • Peak RPO — stanowi doskonałe rozwiązanie na wzmożone potrzeby rekrutacyjne; pozwala w wyznaczonym czasie zrealizować określony projekt (np. rekrutację do nowego działu)
 • Dedykowany rekruter  RPO — polega na zatrudnieniu do swojego zespołu do określonego projektu i/lub na ustalony czas jednego (lub więcej) doświadczonych rekruterów, którzy przejmują odpowiedzialność za pozyskanie niezbędnych talentów do organizacji

Chcesz zobaczyć jak wyglądał jeden z realizowanych przez Devire projektów RPO?

Sprawdź jak wyglądało tworzenie 200-osobowej struktury centrum kompetencyjnego w Warszawie. Pobierz nasze RPO Case Study!

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Chcesz porozmawiać o skrojonych na miarę rozwiązaniach RPO dla Twojej firmy?
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
RPO

      
  Nasze usługi
  Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.