Rekrutacja w bankowości i rynkach finansowych | Firma rekrutacyjna Devire - rekrutacja, IT contracting, RPO, praca tymczasowa

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w bankowości i rynkach finansowych

Blockchain, kryptowaluty, bankowość mobilna i challenger banki to tylko niektóre innowacje, które rewolucjonizują branżę bankowości i rynków finansowych. Na rynku pojawiają się nowatorskie start-upy i firmy z branży FinTech, które całkowicie zmieniają ten rynek.

Przy takim dynamizmie nie ma miejsca na kompromisy, dlatego rekrutację w bankowości warto zlecić doświadczonym specjalistom, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży. Z Devire znajdziesz najlepszych ekspertów, którzy doskonale odnajdują się na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Rekrutacja najlepszych
- bankowość i rynki finansowe

 

Bankowość i rynki finansowe to kompleksowe i wymagające branże, w których kluczowe miejsce zajmuje ekspercka wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem. To specjalizacje, które wymagają procesów rekrutacji szytych na miarę, idealnie dopasowanych do wymagań i potrzeb klienta.

Poprzez doskonałą znajomość rynku wspieramy naszych klientów w budowaniu silnej pozycji, tworząc nie tylko solidne i wykwalifikowane zespoły, ale również współpracując z nimi w obszarze konsolidacji.

Jesteśmy zespołem działającym stricte w obszarze instytucji finansowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą rekrutacyjną zarówno banków, firm leasingowych, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, jak i FinTechów. Dzięki temu znamy doskonale kulturę organizacyjną firm, przez co jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na ich potrzeby personalne. Nie bez powodu więc dla wielu instytucji finansowych Devire jest partnerem rekrutacyjnym pierwszego wyboru.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

W rekrutacji w bankowości i rynkach finansowych gra toczy się o trudno dostępne talenty. Dlatego w Devire nigdy nie chodzimy na skróty, działamy precyzyjnie i zdecydowanie, dzięki temu zawsze docieramy do najlepszych ekspertów na rynku, którzy wniosą wartość dodaną do organizacji.

W procesie rekrutacyjnym z powodzeniem korzystamy z nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby rekrutacyjne naszych klientów i docierać do kluczowych osób na najbardziej wymagające stanowiska.

W rekrutacji w branży bankowej i rynków finansowych nasza ekspertyza wykracza poza standardowe działania rekrutacyjne. W procesie tym stajemy się Twoim doradcą i dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania talentami, employer brandingu czy trendów w zatrudnieniu.

Przykładamy również niezwykłą wagę do candidate experience, dbając o pozytywne doświadczenia i wrażenia kandydata z całego procesu rekrutacji. Stajemy się przy tym najlepszym ambasadorem marki naszego klienta.

Rekrutacja w bankowości i rynkach finansowych kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Nasi konsultanci specjalizują się w rekrutacji na wszystkie stanowiska w obszarze bankowości i rynków finansowych, w szczególności: sprzedaży i wsparcia sprzedaży, marketingu, rozwoju produktu, windykacji i audycie.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.