Rekrutacja w bankowości i rynkach finansowych - Firma rekrutacyjna Devire - rekrutacja, IT contracting, RPO, praca tymczasowa

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w bankowości i rynkach finansowych

Blockchain, kryptowaluty, bankowość mobilna i challenger banki to tylko niektóre innowacje, które rewolucjonizują branżę bankowości i rynków finansowych. Na rynku pojawiają się nowatorskie start-upy i firmy z branży FinTech, które całkowicie zmieniają ten rynek.

Przy takim dynamizmie nie ma miejsca na kompromisy, dlatego rekrutację w bankowości warto zlecić doświadczonym specjalistom, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży. Z Devire znajdziesz najlepszych ekspertów, którzy doskonale odnajdują się na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Rekrutacja najlepszych
- bankowość i rynki finansowe

 

Bankowość i rynki finansowe to kompleksowe i wymagające branże, w których kluczowe miejsce zajmuje ekspercka wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem. To specjalizacje, które wymagają procesów rekrutacji szytych na miarę, idealnie dopasowanych do wymagań i potrzeb klienta.

Poprzez doskonałą znajomość rynku wspieramy naszych klientów w budowaniu silnej pozycji, tworząc nie tylko solidne i wykwalifikowane zespoły, ale również współpracując z nimi w obszarze konsolidacji.

Jesteśmy zespołem działającym stricte w obszarze instytucji finansowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą rekrutacyjną zarówno banków, firm leasingowych, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, jak i FinTechów. Dzięki temu znamy doskonale kulturę organizacyjną firm, przez co jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na ich potrzeby personalne. Nie bez powodu więc dla wielu instytucji finansowych Devire jest partnerem rekrutacyjnym pierwszego wyboru.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

W rekrutacji w bankowości i rynkach finansowych gra toczy się o trudno dostępne talenty. Dlatego w Devire nigdy nie chodzimy na skróty, działamy precyzyjnie i zdecydowanie, dzięki temu zawsze docieramy do najlepszych ekspertów na rynku, którzy wniosą wartość dodaną do organizacji.

W procesie rekrutacyjnym z powodzeniem korzystamy z nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby rekrutacyjne naszych klientów i docierać do kluczowych osób na najbardziej wymagające stanowiska.

W rekrutacji w branży bankowej i rynków finansowych nasza ekspertyza wykracza poza standardowe działania rekrutacyjne. W procesie tym stajemy się Twoim doradcą i dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania talentami, employer brandingu czy trendów w zatrudnieniu.

Przykładamy również niezwykłą wagę do candidate experience, dbając o pozytywne doświadczenia i wrażenia kandydata z całego procesu rekrutacji. Stajemy się przy tym najlepszym ambasadorem marki naszego klienta.

Rekrutacja w bankowości i rynkach finansowych kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Nasi konsultanci specjalizują się w rekrutacji na wszystkie stanowiska w obszarze bankowości i rynków finansowych, w szczególności: sprzedaży i wsparcia sprzedaży, marketingu, rozwoju produktu, windykacji i audycie.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup