Rekrutacja Stała | Rekrutacja Pracowników | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire

Rekrutacja pracowników w dzisiejszym hiper-dynamicznym środowisku biznesowym niesie za sobą szereg wyzwań. Od jej powodzenia zależą nie tylko wyniki finansowe, ale także jej konkurencyjność oraz siła marki pracodawcy. Dlatego skuteczna firma rekrutacyjna powinna spojrzeć na wyzwania związane z pozyskiwaniem talentów szerzej, elastycznie podchodząc do zmian zachodzących na rynku.

Rekrutacja z Devire

Innowacyjna, elastyczna i skuteczna
 

W rekrutacjach stałych wykorzystujemy nowatorskie metody, które doskonale sprawdzają się na ultra-zmiennym rynku pracy. W poszukiwaniu kandydatów korzystamy zarówno ze sprawdzonych metod takich jak direct search czy networking. Świetnie rozumiemy też nowe technologie i sposób ich działania, skutecznie wykorzystując je do rekrutacji pracowników. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm rekrutacyjnych w Polsce, tworzącą idealne połączenia pomiędzy ludźmi a organizacjami.

Devire – firma rekrutacyjna, której motorem są ludzie

W Devire kochamy i rozumiemy technologię. Wierzymy jednak, że naszym największym atutem są ludzie. Poszukiwaniem kluczowych pracowników do Twojej firmy zajmuje się wyspecjalizowany zespół konsultantów, którzy nieustannie trzymają rękę na pulsie, śledzą trendy, poszerzają swoją wiedzę ekspercką i ciągle poszukują nowych rozwiązań rekrutacyjnych. Duet technologii i doświadczenia naszych konsultantów ds. rekrutacji pozwala nam znajdować największe talenty na rynku, zgodnie z naszym mottem: finding people who click.

Jako firma rekrutacyjna działająca w turkusowym modelu zarządzania, na pierwszym miejscu stawiamy elastyczne rozwiązania, które znajdują swoje zastosowanie m.in. w oferowanych przez nas różnorodnych modelach rozliczeń. 

Więcej niż rekrutacja pracowników

Decydując się na wspólpracę z Devire możesz liczyć na wiele więcej niż rekrutację pracowników. W zależności od wyzwań, przed którymi stoi Twoja firma, możemy wesprzeć Cię w budowie, rozwoju i optymalizacji zespołu. Szerokie portfolio naszych rozwiązań obejmujące między innymi Recruitment Process Outsourcing (RPO), IT Contracting, Zatrudnienie Zewnętrzne, outsourcing kadr i płac czy employer branding umożliwiają nam kompleksowe, elastyczne i w pełni skalowalne podejście do stawianych przed nami zadań.
Dysponujemy także szeregiem raportów rynkowych, prezentujących aktualną kondycję i wyzwania rynku pracy, np. Przegląd wynagrodzeń 2021, Branża IT w nowej rzeczywistości czy Kondycja branży medycznej w czasie pandemii.

 

Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu w Twojej branży klikając w wybraną specjalizację:

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM