Devire zostaje employability partnerem ACCA
 • Devire zostaje employability partnerem ACCA

   

  Z przyjemnością informujemy, że firma rekrutacyjna Devire nawiązuje partnerstwo w zakresie ekspertyzy dotyczącej zatrudnienia z prestiżową organizacją ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości 

  ACCA to organizacja akredytująca i zajmująca się budowaniem relacji między jej członkami i organizacjami członkowskimi. Ponadto zajmuje się promocją kwalifikacji ACCA, a także dzieleniem się wiedzą z zakresu finansów oraz tworzeniem dobrych praktyk. Stowarzyszenie zajmuje się także aktywizowaniem zawodowym studentów oraz wsparciem członków w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowym. 

  Celem partnerstwa z Devire jest zapewnienie członkom ACCA dostępu do wybranych ofert pracy w najlepszych firmach w kraju oraz ekskluzywne podejście do doradztwa personalnego. Ponadto współpraca z Devire będzie bazować na dzieleniu się wiedzą o rynku zatrudnienia w sektorze finansów poprzez programy szkoleniowe i rozwojowe dla ekspertów zrzeszonych w ACCA, a także zaplanowane webinary oraz eventy stacjonarne. 

  Dzięki wykorzystaniu obszernej bazy kandydatów Devire Career Opportunities współpraca wniesie nowe możliwości w zakresie poszukiwania najciekawszych możliwości zawodowych dla członków stowarzyszenia. Dotyczy to także wewnętrznej platformy ACCA Careers, gdzie członkowie będą mogli znaleźć wybrane i najbardziej aktualne oferty pracy z zakresu finansów i rachunkowości na polskim rynku pracy.  

  Eksperci Devire będą aktywnie uczestniczyć w budowaniu długoterminowych relacji z członkami ACCA. W ramach usługi executive consulting oferować będziemy możliwości kontaktu i wsparcia ze strony naszych konsultantów z biur w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. 

  ACCA jest najstarszą, największą i najszybciej rozwijającą się tego typu organizacją na świecie. Zrzesza ponad 230 tysięcy członków na całym świecie, z czego 2200 w Polsce. Powstała w 1904 r. i do dziś ma swoją siedzibę w Londynie. Celem ACCA jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości, rozpoznawalnych na całym świecie kwalifikacji z zakresu finansów, ale też tworzenie i promowanie najwyższych standardów zawodowych, etycznych i zarządczych oraz wspieranie interesu publicznego. ACCA współpracuje z ponad 8500 firm. 

  Partnerstwo między ACCA i Devire tworzy nowe perspektywy rozwoju i pomoże budować wartościowe relacje wśród stowarzyszonych firm oraz członków organizacji. Wierzymy, że będzie też tworzyć nową jakość na polskim rynku pracy w sektorze finansowym. 

  Jeśli potrzebujesz sprawdzonej agencji rekrutacyjnej lub szukasz najlepszych ekspertów na rynku pracy, którzy pomogą Ci zrealizować kluczowy projekt, to skontaktuj się z nami.

  Ile zarabia się teraz w IT?
  Sprawdź aktualny raport zarobków w IT - pierwsza połowa 2023