Executive Search | Headhunting | Firma Executive Search Devire

Devire: Firma Executive Search

Rekrutacja na najwyższe stanowiska managerskie jest niezwykle kompleksowym procesem, wymagającym w pełni zindywidualizowanego podejścia, doskonałej znajomości branży oraz najlepszej jakości działań. W Devire gwarantujemy skrojone na miarę rozwiązania Executive Search, butikową jakość świadczonych przez nas usług, profesjonalizm oraz zachowanie pełnego stopnia poufności.
 

Devire — Szyte na miarę rozwiązania Executive Search

W Devire zapewniamy najwyższą jakość usług Executive Search, wsłuchując się  w potrzeby zarówno klienta, jak i kandydata. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy precyzyjnie dopasować do siebie oczekiwania i potrzeby dwóch stron, tworząc skuteczne i trwałe połączenie.

Nasi konsultanci specjalizujący się w metodzie Executive Search mają za sobą wiele lat doświadczeń w poszukiwaniach bezpośrednich i rekrutacjach na najwyższe poziomy w organizacjach jak CEO i Dyrektorzy funkcyjni (tzw. poziom C-1) oraz kadry zarządzającej i menedżerskiej. Nasi konsultanci Executive Search są ekspertami w swoich branżach i sektorach. Headhunting opiera się więc przede wszystkim o dogłębną znajomość specyfiki danego rynku.

Branże dla których prowadzimy działania Executive Search to: finanse, bankowość, obszar prawny, farmacja, nieruchomości, produkcja, IT, sprzedaż i marketing (FMCG, Retail, Digital) oraz SSC/BPO

Elastyczne podejście do poszukiwania liderów – Executive Search z Devire

Stosując metodę direct search (head hunting) nasi Klienci, za każdym razem otrzymują pełen pogłębiony mapping rynku z informacją o dostępnych kandydatach w danym profilu i ich otwartości na zmianę. Każdy kandydat odbywa pogłębioną o wywiad kompetencyjny rozmowę, na podstawie której tworzymy kompleksowy raport. Proces uzupełniamy o różnego rodzaju testy oraz sprawdzenie referencji prezentowanych kandydatów. Bazując na jednej z naszych wartości ”Agile”, nasze usługi Executive Search opierają się o częsty feedback i raportowanie. W uzgodnieniu z klientem jesteśmy w stanie dynamicznie zmienić zakres poszukiwań na podstawie informacji zwrotnych, jakie pozyskujemy z rynku i zoptymalizować poszukiwania. Takie podejście w znaczący sposób podnosi efektywność naszych działań Executive Search, ograniczając czas ich realizacji do niezbędnego minimum.

Dlaczego warto powierzyć usługi Executive Search firmie Devire?

W Devire pracujemy z ograniczoną liczbą firm, aby lepiej poznać stojące przed nimi wyzwania, ich kulturę organizacyjną i zapewnić najwyższą jakość usług. Pozwala nam to na zachowanie niezbędnej dyskrecji, ale również na trafniejszy dobór kandydatów, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność w dotarciu do najwyższej klasy managerów o wysokich kompetencjach.


Wypełnij poniższy formularz, aby porozmawiać z ekspertami Executive Search z Devire.

Wyślij zapytanie, oddzwonimy.
Wybierz elastyczne i nowoczesne podejście do poszukiwania liderów.
EXECUTIVE-SEARCH
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.