Rekrutacja w HR | Firma rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w HR

Nowe technologie, social media, sztuczna inteligencja, automatyzacja to tylko niektóre elementy, które całkowicie zmieniają strategie dzisiejszych firm. Jedno pozostaje niezmienne — biznes tworzą ludzie. Zdobycie pozycji lidera i uzyskanie przewagi nad konkurencją nie jest możliwe bez zatrudnienia najlepszych fachowców do działów Human Resources.

Jako firma rekrutacyjna doskonale znamy specyfikę poszukiwania i zatrudniania największych talentów HR. Dlatego w Devire do rekrutacji w HR podchodzimy w niekonwencjonalny i innowacyjny sposób, łącząc nowe technologie oraz nasz know-how z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Rekrutacja najlepszych — Human Resources

 

Najważniejsze w rekrutacji w HR jest wsłuchanie się w potrzeby zarówno klienta, jak i kandydata oraz zrozumienie ich oczekiwań i wyzwań, z którymi się mierzą. Dlatego w Devire kładziemy nacisk na ścisłą współpracę i komunikację, co znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości procesach rekrutacyjnych. Nasza ekspertyza pozwala nam efektywnie i sprawnie rekrutować wysoko wykwalifikowanych ekspertów i menedżerów, zarówno do miękkiego, jak i twardego HR.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

W rekrutacji w HR czerpiemy z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia branżowego. Jako firma rekrutacyjna doskonale wiemy, jakich kandydatów szukasz i znamy wyzwania, z którymi się mierzysz. Nasza znajomość branży pozwala nam efektywnie pozyskiwać i weryfikować najlepszych specjalistów na rynku, idealnie dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

Z powodzeniem korzystamy z pełnego wachlarza narzędzi i kanałów dotarcia — od tradycyjnych metod, poprzez działania digital po wideo marketing rekrutacyjny. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów, zawsze udaje nam się dotrzeć do najlepszych specjalistów na rynku. Poprzez naszą rozbudowaną sieć kontaktów korzystamy również z dotarcia bezpośredniego do specjalistów i managerów posiadających poszukiwane przez naszych klientów umiejętności i kompetencje.

Rekrutacja w HR — kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

W Devire w rekrutacji do działów personalnych korzystamy ze specjalistycznej wiedzy rynkowej oraz doświadczenia naszych dedykowanych konsultantów, którzy specjalizują się w rekrutacji zarówno na stanowiska specjalistyczne, eksperckie, jakie i managerskie.

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów do działów Human Resources, m.in. na następujące stanowiska:

  • Specjalista / Manager ds. Kadr i Płac
  • Specjalista / Manager ds. Wynagrodzeń i Benefitów
  • Specjalista ds. HR / Generalista HR
  • Specjalista / Manager ds. Employer Brandingu
  • Specjalista ds. Szkoleń
  • Specjalista / Manager ds. Rekrutacji
  • HR Business Partner
  • HR Manager / Kierownik Personalny
  • Dyrektor Personalny
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.