Rekrutacja w branży prawnej | Firma Rekrutacyjna Devire

Firma rekrutacyjna Devire:
Rekrutacja w branży prawnej

Ze względu na specyfikę i hermetyczność, rekrutacja w branży prawnej należy do najbardziej wymagających, a znalezienie najlepszych specjalistów na rynku stanowi dla wielu firm ogromne wyzwanie.
W Devire nasze wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i wyspecjalizowany zespół sprawiają, że w skutecznej rekrutacji prawników nie mamy sobie równych.

Rekrutacja najlepszych ekspertów w branży prawnej 

 

W Devire doskonale wiemy, że zintegrowane działania stanowią podstawę w rekrutacji w branży prawnej. Liczą się tu przede wszystkim jakość i profesjonalizm, które bezpośrednio przekładają się na skuteczność całego procesu. 

Dlatego największy nacisk kładziemy na wysokiej klasy usługi, dyskrecję i partnerstwo, co sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem rekrutacyjnym wielu znanych i prestiżowych polskich oraz międzynarodowych kancelarii prawnych. Wspieramy również klientów we wszystkich obszarach związanych z zatrudnieniem ekspertów do działów prawnych, zarówno średniej wielkości przedsiębiorstwa, jak i duże międzynarodowe korporacje oraz firmy konsultingowe.

Dlaczego warto zaufać firmie rekrutacyjnej Devire?

Często najlepsi kandydaci w branży prawnej nie szukają zmiany. Nasza szeroka baza kontaktów, doskonała znajomość tego środowiska i jego specyfiki oraz innowacyjne podejście rekrutacyjne pozwalają nam dotrzeć do najbardziej poszukiwanych kandydatów, często niedostępnych za pośrednictwem regularnych kanałów. 

Dyskrecja, doświadczenie, precyzja. W Devire te trzy elementy stanowią fundament naszych działań w branży prawnej. Szyte na miarę rozwiązania z łatwością dopasowujemy do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, z którymi budujemy długofalowe relacje oparte na lojalności i zaufaniu. W rekrutacji czerpiemy również z naszych doświadczeń employer brandingowych, dzięki czemu doskonale wiemy, jak zadbać o renomę naszych partnerów biznesowych. Takie podejście przekłada się na skuteczność w realizacji zleceń. 

Rekrutacja w branży prawnej — kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

W Devire z sukcesem zrealizujemy procesy rekrutacyjna zarówno prawników kancelaryjnych, jak i prawników in-house. 

Z nami znajdziesz najlepszych specjalistów m.in. na następujące stanowiska:

Prawnicy Kancelaryjni:

  • Partner 
  • Lokalny Partner
  • Starszy Prawnik 
  • Prawnik
  • Młodszy Prawnik 
  • Asystent Prawny

Prawnicy In-House:

  • Dyrektor Działu Prawnego
  • Kierownik Działu Prawnego
  • Prawnik In-House
  • Asystent Prawny
Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
PERM
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.