Contracting IT - Team / Body Leasing IT | Firma rekrutacyjna Devire - rekrutacja, IT contracting, RPO, praca tymczasowa

Contracting IT z Devire:
Model Team / Body Leasing IT

Rozwijasz kompleksowe projekty IT, które wymagają zróżnicowanych kompetencji na poszczególnych etapach ich realizacji, ale nie chcesz inwestować czasu i środków na poszukiwanie, rekrutację i selekcję specjalistów IT?
Dobra wiadomość jest taka, że możesz pracować nawet z najlepszymi fachowcami IT, bez konieczności ich zatrudniania. Wybierz model Team / Body Leasing IT i wynajmij ich! To rozwiązanie w znaczący sposób zwiększy efektywność realizacji nawet najbardziej kompleksowych projektów.
 

Na czym polega model Team / Body Leasing IT?

Usługa Team / Body Leasing IT to elastyczny sposób zatrudniania specjalistów lub całych zespołów IT do realizacji zadań lub projektów informatycznych w siedzibie u klienta. W modelu tym klient zachowuje całkowitą kontrolę nad realizacją projektu. To idealny sposób na krótkoterminowe uzupełnienie kompetencji swojego zespołu, jak i na realizację kompleksowych projektów IT.

W ramach tego modelu klient może współpracować z pojedynczymi specjalistami, jak i zatrudniać całe zespoły w określonych obszarach technologicznych:

  • Body Leasing IT – to forma elastycznego zatrudnienia pojedynczych ekspertów, którzy wnoszą swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności na czas realizacji określonego projektu IT
  • Team Leasing IT – to forma elastycznego zatrudnienia całego zespołu IT, który realizuje lub wspiera klienta w realizacji projektu (lub jego określonej fazy)

Zalety modelu Team / Body Leasing IT

Model Team / Body Leasing IT to efektywne rozwiązanie, które w znaczący sposób optymalizuje czas realizacji projektów IT. Doskonale sprawdzi się więc przy projektach wymagających różnych kompetencji na poszczególnych etapach ich realizacji, w których zatrudnienie na stałe wykwalifikowanego pracownika nie jest uzasadnione z biznesowego punktu widzenia.

Team / Body Leasing to również znacząca optymalizacja kosztów przy realizacji projektów IT. Klient nie musi tworzyć nowych stanowisk w swoich zespołach i marnować środków na długotrwały i czasochłonny proces rekrutacji.

Współpraca z Devire w modelu Team / Body Leasing IT

Decydując się na współpracę z Devire w modelu Team / Body Leasing IT klient nie traci ani czasu, ani pieniędzy na długi i kosztowny proces rekrutacji. Nie ponosi też kosztów utrzymania pracownika na etacie, sprzętu czy powierzchni biurowej. Może za to wynajmować ekspertów lub całe zespoły IT na krótki czas. Cała obsługa i zarządzanie tym procesem leży  po naszej stronie — od zatrudnienia, podpisania umowy, poprzez administrację kontraktorami, po opłacenie faktury.

W Devire mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów w modelu Team / Body Leasing,  zarówno dla dużych, jak i średniej wielkości przedsiębiorstw. Zdobyliśmy je przy obsłudze firm z branży ubezpieczeniowej, FMCG oraz software house’ów. Stale rozwijamy nasze usługi poprzez współpracę z inwestorami i firmami, które notują nieustanny wzrost i przez to borykają się z niedoborem zatrudnienia w działach IT. Pozwoliło nam to opracować optymalny model współpracy, który łączy naszą wiedzę ekspercką i rozwijane od lat praktyki biznesowe.

W Devire przy angażowaniu do współpracy specjalisty lub zespołu IT bierzemy pod uwagę wymagania klienta i specyfikę projektu. Zajmujemy się budową zespołu w obszarze rozwoju oprogramowania, współtworzeniem procesów biznesowych (projektowaniem, wdrażaniem i bieżącym utrzymaniem narzędzi procesowych) przy wykorzystaniu nowoczesnych metod zarządzania projektami, takimi jak metodologia scrum, oparta na zasadach agile.  Wymienione wyżej obszary to tylko kilka przykładów naszych kompetencji — nie tworzymy z góry zdefiniowanych rozwiązań. Naszą ofertę Body / Team Leasingu ściśle dopasowujemy do potrzeb naszych klientów.

Przeczytaj o innych modelach Contractingu IT z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych kontraktorów do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
IT-CONTRACTING
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.
Przeczytaj także:
Raport „Branża IT w Krakowie. Rynek pracy – wyzwania i zmiany”
Devire otwiera nowe biuro w Krakowie
Body leasing w IT coraz popularniejszy
Ile zarabia się teraz w IT?
Sprawdź aktualny raport zarobków w IT - pierwsza połowa 2023