Model Hybrydowy | Contracting IT | Devire

Contracting IT z Devire:
Model Hybrydowy

Realizujesz wieloetapowe i długoterminowe projekty IT? Możemy się założyć, że potrzebujesz elastycznych i dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań, dzięki którym zróżnicujesz ich ryzyko. Model Hybrydowy Contractingu IT to gwarancja szytych na miarę usług w outsourcingu IT, które dają naszym klientom pełną swobodę w realizacji nawet najbardziej złożonych projektów. W Devire z powodzeniem realizujemy projekty w modelu hybrydowym, elastycznie dostosowując sposób rozliczenia projektu do potrzeb naszych klientów.
 

Na czym polega Model Hybrydowy w IT contractingu?

Model hybrydowy doskonale sprawdzi się przy kompleksowych i długoterminowych projektach, w których kluczowe staje się zróżnicowanie ryzyka. Gwarantuje w pełni elastyczne prowadzenie projektu oraz sposób płatności. Model Hybrydowy doskonale sprawdza się na przy tworzeniu aplikacji, które wymagają niezwykle elastycznego podejścia.

Ten sposób realizacji projektów łączy różne modele współpracy, rozliczeń oraz wykonywanych funkcji w outsourcingu IT. W praktyce oznacza to, że pewna część procesów rozliczana jest na podstawie czasu i zasobów, inne zadania i funkcje zaś mają swój z góry określony zakres, czas realizacji oraz koszt.

Model Hybrydowy to rozwiązanie łączące w sobie zwinny model zarządzania oraz model wyceny czasu, materiałów i kadry. To w pełni  elastyczny model wyceny, całkowicie zgodny z zasadami Agile, który pozwala klientowi zarządzać zadaniami, terminami i budżetem, bądź częściowo wybranymi obszarami. Daje to możliwość szybkiego uzyskania widocznego rezultatu na każdym etapie realizacji projektu.

Zalety Modelu Hybrydowego w contractingu IT

W Modelu Hybrydowym koszty można rozliczać na podstawie przepracowanych godzin (time & material) oraz z góry ustalonych założeń i terminów realizacji (fixed price). Ten model rozliczeń w znaczącym stopniu zmniejsza ryzyko związane z realizacją projektu i stanowi doskonałe rozwiązanie przy długoterminowych projektach.

Współpraca z Devire w Modelu Hybrydowym 

W Devire z sukcesami prowadzimy kompleksowe projekty, których realizację w pełni dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przed rozpoczęciem współpracy omawiamy cały proces krok po kroku, aby wypracować model w pełni dostosowany do wymagań klienta. Z nami zawsze masz pewność, że z łatwością zrealizujesz nawet najbardziej wymagające projekty.

W pełni elastycznie podchodzimy do kwestii rozliczeń Twoich projektów. W modelu hybrydowym oferujemy rozliczenie w modelu Fixed Price lub Time & Material. Oznacza to, że możemy dostosować się do projektu z limitem budżetowym ustalonym na podstawie wstępnej wyceny albo część rozliczyć jako koszty stałe, a resztę na podstawie przepracowanych godzin. Daje Ci to możliwość natychmiastowego rozpoczęcia oraz szybkiego rozwoju projektu, w przeciwieństwie do zastosowania umów o stałej cenie.

Przeczytaj o innych modelach Contractingu IT z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych kontraktorów do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
IT-CONTRACTING
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.