Zatrudnienie zewnętrzne przewodnik dla firm | model Try & Hire | Devire
 • Zatrudnienie zewnętrzne przewodnik dla firm

   

  W czasach spowolnienia gospodarczego wiele firm szuka alternatywnych, elastyczniejszych form zatrudnienia, które pozwolą im nie tylko utrzymać płynność bieżącej działalności, ale także uruchomić nowe projekty.  Czy takim rozwiązaniem może być zatrudnienie zewnętrzne w modelu Try & Hire? Czym jest ten rodzaj zatrudnienia i jakie ma zalety? Zapraszamy do lektury “Zatrudnienie zewnętrzne przewodnik dla firm” – pobierz!

  Czego dowiesz się z przewodnika?

  Przewodnik po zatrudnieniu zewnętrznym oferuje czytelnikowi wartościowe informacje na temat korzyści, wyzwań i najlepszych praktyk związanych z usługą agencji rekrutacyjnej Devire. Czytelnik może dowiedzieć się, jak znaleźć odpowiedniego dostawcę zewnętrznego, oraz jaki wygląda proces zatrudnienia w tym modelu.

  Przewodnik porusza również tematy związane z modelem Try & Hire oraz optymalizacją kosztów. Ponadto, czytelnik dowie się, ile kosztuje ta usługa. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, menedżerem czy konsultantem, ten przewodnik dostarczy Ci cennych wskazówek i narzędzi, które pomogą skutecznie korzystać z zatrudnienia zewnętrznego w celu osiągnięcia sukcesu w biznesie.

  Z przewodnika przygotowanego przez ekspertów Devire dowiesz się między innymi:

  • Co to jest zatrudnienie zewnętrzne?
  • Jak działa model Try & Hire?
  • Jak wygląda proces zatrudnienia nowej osoby? 
  • Kiedy najlepiej sprawdzi się zatrudnienie zewnętrzne w modelu Try & Hire?
  • Ile kosztuje taka usługa? 

  Materiał przeznaczony jest dla pracowników zespołów HR, managerów liniowych oraz osób zarządzających firmami, które chcą dowiedzieć się więcej o elastycznym zatrudnieniu.

  Na dzisiejszym, niezwykle dynamicznym rynku pracy coraz więcej firm dostrzega ogromne korzyści płynące z outsourcingu pracowników. Z naszej najnowszej publikacji “Zatrudnienie zewnętrzne przewodnik dla firm” dowiesz się czym jest i jak działa zatrudnienie zewnętrzne. 

  Szukasz pracy? Sprawdź aktualne oferty.

  Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej? A może szukasz najlepszych ekspertów na rynku pracy, z którymi zrealizujesz kluczowy projekt? Skontaktuj się z nami. 

  Co to jest outsourcing w HR? - nowy przewodnik

  Jeśli interesuje Cię temat outsourcingu w dziale HR i chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, przewodnik “Co to jest outsourcing w HR?” stworzony przez Devire to idealne źródło informacji. W przewodniku znajdziesz kompleksowe wyjaśnienie, czym jest outsourcing w HR oraz jak możesz skorzystać z zatrudnienia zewnętrznego w Twojej firmie.

  Odkryjesz liczne korzyści płynące z tego rozwiązania, a także otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące wdrażania go w praktyce. Przewodnik pokaże Ci, w jaki sposób outsourcing może pomóc Twojej firmie obniżyć koszty operacyjne, przyśpieszyć dostarczanie produktów lub usług, minimalizując przy tym ryzyko biznesowe oraz uwolniając przepływ środków finansowych.

  Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, menedżerem czy specjalistą HR, przewodnik ten dostarczy Ci niezbędnej wiedzy, abyś mógł skutecznie wykorzystać outsourcing w HR i osiągnąć sukces w biznesie. Pobierz.