Jak wrócić do biura po koronawirusie? Poradnik Devire
 • Jak wrócić do biura po koronawirusie? Poradnik Devire

   

  Zaplanowanie powrotu pracowników do biura, to jedno z największych wyzwań strategicznych, z którymi borykają się firmy. Część już dziś powraca do swoich siedzib, a przynajmniej jest na etapie planowania całego procesu. Prezentujemy poradnik, w którym klienci i partnerzy Devire dzielą się pomysłami i rekomendacjami na temat tego, jak wrócić do biura po koronawirusie?

  Powrót do biura - jak to zrobić?

  Podczas rozmów z naszymi klientami i partnerami zapytaliśmy o ich pomysły i rekomendację dotyczące powrotu do biurowych przestrzeni. Najciekawsze propozycje prezentujemy w poniższym poradniku.

  Poradnik podzieliliśmy na kluczowe aspekty bezpieczeństwa pracy w dobie koronawirusa: 

  Social Distancing

  Część naszych klientów zdecydowała się podzielić zespoły dotychczas pracujące wspólnie na mniejsze teamy pracujące naprzemiennie w trybie dziennym lub tygodniowym.

  Edukacja i komunikacja z pracownikami

  Dobro pracownika jest najważniejsze, dlatego część pracodawców zdecydowała się na przeprowadzenie ankiety wśród swoich zespołów, w celu zbadania nastroju i motywacji do powrotu do biura.

  Dezynfekcja

  Dezynfekcja jest kluczowa do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom wracającym do biur. Wśród najpopularniejszych praktyk wdrażanych przez firmy znalazły się: zapewnienie maseczek jednorazowych i zwiększenie częstotliwości sprzątania.

  Bezpieczeństwo i profilaktyka

  Pracodawcy rozumieją jak ważne jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa swoim pracownikom. Dlatego część z nich refunduje/dofinansowuje badania na obecność przeciwciał.

  Najpopularniejsze rozwiązania

  Zachęcamy do pobrania darmowego poradnika – “Powrót do biura po koronawirusie: Najpopularniejsze rozwiązania i rekomendacje klientów Devire”. Ten kompleksowy poradnik oferuje cenne wskazówki i sprawdzone strategie, które pomogą Ci skutecznie powrócić do pracy w biurze po okresie pandemii. Dowiedz się, jak dostosować swoje miejsce pracy do nowej rzeczywistości, jak utrzymać bezpieczeństwo i zdrowie swoje oraz swoich współpracowników, oraz jakie rozwiązania są obecnie najbardziej popularne i rekomendowane przez klientów Devire. Pobierz ten poradnik, aby zyskać cenne informacje i wskazówki, które pomogą Ci przejść przez ten okres bezpiecznie i efektywnie.