Zatrudnienie zewnętrzne | Praca tymczasowa | Devire

Devire: Praca tymczasowa

Środowisko pracy naszych klientów jest niezwykle dynamiczne. Ma na to wpływ wiele czynników — zmieniający się charakter wykonywanych zadań, nowatorskie rozwiązania technologiczne, zmienne otoczenie biznesowe czy też odmienne oczekiwania kolejnych pokoleń pracowników wobec kultury organizacyjnej firmy.
Dlatego w Devire świadcząc usługi pracy tymczasowej, zawsze zapewniamy naszym klientom pełną elastyczność, która w efektywny i optymalny kosztowo sposób pozwala zarządzać zasobami ludzkimi i reagować na niezaplanowane i nieoczekiwane sytuacje, jak i na ciągle zmieniające się wyzwania rynkowe.
 

Agencja pracy tymczasowej Devire — o czym musisz pamiętać?

Praca tymczasowa to w pełni elastyczny sposób zatrudnienia pracowników na okres maksymalnie 18 miesięcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pracownik tymczasowy podpisuje kontrakt z agencją pracy tymczasowej Devire, która kieruje go do pracy na określony czas do wskazanego w umowie pracodawcy. Może być to być na przykład praca w charakterze zastępstwa lub nad konkretnym projektem przez określony czas.

Kiedy warto zatrudniać w modelu pracy tymczasowej?

Praca tymczasowa to szybki i elastyczny sposób, aby dopasować liczbę zatrudnionych pracowników do aktualnych potrzeb firmy, przy minimalnym zaangażowaniu klienta w proces rekrutacji i zatrudnienia, który gwarantuje ciągłość obsadzanych stanowisk.

Praca tymczasowa to świetne rozwiązanie w nieoczekiwanych sytuacjach, takich jak:

  • dłuższa nieobecność pracowników (zwolnienia lekarskie, urlop macierzyński)
  • dodatkowe zadania, wykraczające poza dotychczasowy zakres obowiązków pracowników zatrudnionych na stałe w firmie
  • okresy wzmożonego natężenia pracy
  • wdrożenia i prace projektowe
  • zmiany organizacyjne i restrukturyzacje

Praca tymczasowa z Devire

Skuteczna realizacja wielu rekrutacji do pracy tymczasowej pozwoliła nam wypracować optymalny model współpracy z klientami. Devire w maksymalnie tydzień od zgłoszenia zapotrzebowania organizuje spotkania klienta z wybranymi kandydatami. Obsługuje też cały proces nawiązania stosunku pracy — od etapu złożenia oferty kandydatowi do jego pierwszego dnia pracy.
Devire odpowiada też za kwestie administracyjne i prawne, zapewnienie kadrowej i płacowej obsługi zatrudnionych pracowników, jak również za rozwiązanie stosunku pracy z zatrudnionymi pracownikami.

Poznaj inne modele Zatrudnienia Zewnętrznego z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
TEMP
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup