Zatrudnienie zewnętrzne | Praca tymczasowa | Devire

Devire: Praca tymczasowa

Środowisko pracy naszych klientów jest niezwykle dynamiczne. Ma na to wpływ wiele czynników — zmieniający się charakter wykonywanych zadań, nowatorskie rozwiązania technologiczne, zmienne otoczenie biznesowe czy też odmienne oczekiwania kolejnych pokoleń pracowników wobec kultury organizacyjnej firmy.
Dlatego w Devire świadcząc usługi pracy tymczasowej, zawsze zapewniamy naszym klientom pełną elastyczność, która w efektywny i optymalny kosztowo sposób pozwala zarządzać zasobami ludzkimi i reagować na niezaplanowane i nieoczekiwane sytuacje, jak i na ciągle zmieniające się wyzwania rynkowe.
 

Agencja pracy tymczasowej Devire — o czym musisz pamiętać?

Praca tymczasowa to w pełni elastyczny sposób zatrudnienia pracowników na okres maksymalnie 18 miesięcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pracownik tymczasowy podpisuje kontrakt z agencją pracy tymczasowej Devire, która kieruje go do pracy na określony czas do wskazanego w umowie pracodawcy. Może być to być na przykład praca w charakterze zastępstwa lub nad konkretnym projektem przez określony czas.

 

Przewodnik Outsourcing HR

Kiedy warto zatrudniać w modelu pracy tymczasowej?

Praca tymczasowa to szybki i elastyczny sposób, aby dopasować liczbę zatrudnionych pracowników do aktualnych potrzeb firmy, przy minimalnym zaangażowaniu klienta w proces rekrutacji i zatrudnienia, który gwarantuje ciągłość obsadzanych stanowisk.

Praca tymczasowa to świetne rozwiązanie w nieoczekiwanych sytuacjach, takich jak:

  • dłuższa nieobecność pracowników (zwolnienia lekarskie, urlop macierzyński)
  • dodatkowe zadania, wykraczające poza dotychczasowy zakres obowiązków pracowników zatrudnionych na stałe w firmie
  • okresy wzmożonego natężenia pracy
  • wdrożenia i prace projektowe
  • zmiany organizacyjne i restrukturyzacje

Praca tymczasowa z Devire

Skuteczna realizacja wielu rekrutacji do pracy tymczasowej pozwoliła nam wypracować optymalny model współpracy z klientami. Devire w maksymalnie tydzień od zgłoszenia zapotrzebowania organizuje spotkania klienta z wybranymi kandydatami. Obsługuje też cały proces nawiązania stosunku pracy — od etapu złożenia oferty kandydatowi do jego pierwszego dnia pracy.
Devire odpowiada też za kwestie administracyjne i prawne, zapewnienie kadrowej i płacowej obsługi zatrudnionych pracowników, jak również za rozwiązanie stosunku pracy z zatrudnionymi pracownikami.

Przygotowaliśmy przewodnik dla firm, który krok po kroku wyjaśnia czym jest i jak działa zatrudnienie zewnętrzne. Pobierz przewodnik “Co to jest Outsourcing w HR?”.

Poznaj inne modele Zatrudnienia Zewnętrznego z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
TEMP
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.