Zatrudnienie zewnętrzne | Outsourcing procesów biznesowych | Devire

Devire: Outsourcing procesów biznesowych

Zależy Ci na ulepszaniu procesów w swojej firmie, ale nie chcesz tracić na to czasu i pieniędzy? Idealne rozwiązanie to oferowany przez Devire outsourcing procesów, który nie tylko obniża koszty, ale przede wszystkim znacząco podnosi efektywność i jakość działań. Wydzielenie części procesów poza wewnętrzną strukturę pozwala skoncentrować się na strategicznych zadaniach stanowiących kluczową działalność firmy, dzięki którym możesz zdobyć przewagę konkurencyjną.
 

Na czym polega outsourcing procesów biznesowych?

Outsourcing procesu to wydzielenie określonych procesów poza wewnętrzną strukturę firmy. Ich wykonaniem zajmuje się zazwyczaj niezależny podwykonawca lub dostawca zewnętrzny. Najczęściej są to wszelkiego rodzaju niezbędne procesy, które nie tworzą wartości firmy i nie stanowią głównego obszaru jej działania. Nierzadko firmy outsourcują procesy z obszaru back-office o charakterze administracyjnym, HR, IT czy wsparcia klienta. Zleceniodawca w outsourcingu procesu oczekuje jedynie określonych wyników, natomiast sama realizacja całego procesu pozostaje w gestii wykonawcy. Klienta interesuje jedynie finalny efekt procesu.

Harmonogram realizacji projektu składa się z trzech etapów: analizy zakresu projektu, selekcji odpowiednich narzędzi i osób do projektu oraz dopełnienia niezbędnych formalności i rozpoczęcia pracy zespołu projektowego.

 

Przewodnik Outsourcing HR

Jakie są zalety outsourcingu procesów?

Outsourcing procesów biznesowych to niezwykle elastyczne rozwiązanie, które zapewnia ciągłość procesu i stały dostęp do talentów na rynku. Ponadto proces ten przynosi szereg korzyści dla klienta:

  • Zewnętrzny dostawca usprawnia i poprawia jakość procesów w Twojej firmie
  • Zlecasz projekty, które zajmują dużo czasu, ale są mniej istotne z biznesowego punktu widzenia
  • Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na działaniach back-office, takich jak HR, rozliczenia czyksięgowość
  • A co najważniejsze — możesz skupić się na głównej działalności swojej firmy, zlecając projekty mało istotne, które nie tworzą wartości firmy

Devire — Twój zaufany partner w outsourcingu procesów biznesowych

Devire realizując usługę outsourcingu procesów biznesowych przejmuje zarówno pełną odpowiedzialność za prawidłową realizację powierzonych procesów, jak i za rezultat całego projektu. Zapewniamy pełną infrastrukturę, niezbędną do jego realizacji. Zajmujemy się więc kompleksowym i całościowym wykonaniem długoterminowych projektów na rzecz klienta — od efektywnego wdrożenia, po regularną obsługę całego procesu. Po naszej stronie leży zarządzanie wszelkimi kwestiami formalnymi.

Obsługą outsourcingu procesu zajmuje się wykwalifikowany zespół, który działa w oparciu o wymagania stawiane przez klienta. Całym procesem zarządza dedykowany Projekt Manager, który monitoruje go i odpowiada za jego jakość. Rozliczamy się z klientem wyłącznie za efekty naszej pracy.

Przygotowaliśmy przewodnik dla firm, który krok po kroku wyjaśnia czym jest i jak działa zatrudnienie zewnętrzne. Pobierz przewodnik “Co to jest Outsourcing w HR?”.

Poznaj inne modele Zatrudnienia Zewnętrznego z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
TEMP
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.