Payroll consulting Devire | Niezawodna obsługa kadrowo-płacowa firmy

Payroll consulting: zwinny i bezpieczny
outsourcing kadr i płac

Szukasz gotowych rozwiązań z zakresu kadr i płac do firmy? Chcesz, żeby profesjonalny zespół wyręczył Cię w czasochłonnych zajęciach, które nie definiują Twojej działalności? Usługa payroll consultingu pozwoli Ci skupić się wyłącznie na realizacji celów biznesowych. W jej ramach oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, co oznacza, że bierzemy na siebie odpowiedzialność za naliczanie płac, prowadzenie akt pracowniczych, administrację ubezpieczeń społecznych – i nie tylko.
 

Outsourcing kadr i płac Devire – Ty rozwijasz biznes, my optymalizujemy procesy

Coraz więcej firm i pracodawców przekonuje się do elastycznych usług outsourcingowych ze względu na wygodę i oszczędności, które można dzięki nim zyskać. Nie inaczej jest w przypadku payroll consultingu. W Devire wiemy, jak dużych nakładów czasowych i zaawansowanych narzędzi wymaga jakościowa obsługa kadrowo-płacowa firmy. Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie: zespół ekspertów, gotowe rozwiązania i zaawansowane technologie do kontroli procesów kadrowo-płacowych. Kiedy rozpoczynasz współpracę z nami, zyskujesz pewność indywidualnego podejścia, gwarancję pełnej poufności danych i płynności procesów. Chcesz wiedzieć, że Twoje potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu? Responsywna obsługa to nasza wizytówka.

Zalety zewnętrznych usług kadrowo-płacowych: zwiększona efektywność i cięcie kosztów w organizacji

 

Dzięki usłudze payroll consultingu w modelu outsourcingowym przenosisz obsługę kadrowo-płacową firmy na nowy poziom.

  • Zyskujesz pewność terminowej, rzetelnej realizacji zadań przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w działach kadr i płac.
  • Nie musisz martwić się szkoleniami i znajomością przepisów – nasz zespół na bieżąco podnosi kwalifikacje i aktualizuje wiedzę za Ciebie.
  • Masz większą kontrolę nad kosztami – płacisz za efekt i konkretną usługę.
  • Obcinasz koszty związane z oprogramowaniem i sprzętem oraz jego modernizacją. Dostawca usługi zapewnia nowoczesny system informatyczny. Nie interesuje Cię kwestia przestrzeni biurowej i materiałów biurowych.
  • Możesz być pewien poufności kadrowo-płacowej ze względu na niewielką liczbę osób zaangażowanych w obsługę.
  • Dostarczamy terminowo dokumenty poprawne pod względem merytorycznym, zgodne z wyliczonymi wartościami i zgodne z prawem.
  • A to wszystko w rozsądnej cenie.

Obsługa kadrowa i obsługa płacowa firm – co zyskujesz dzięki usłudze payroll consultingu?

 

Nasi specjaliści oferują najwyższy standard payroll consultingu dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu. Na początku współpracy rozpoznajemy Twoje potrzeby i cele, aby przygotować z naszym wieloletnim, zaufanym partnerem z HRM System ofertę zindywidualizowanych usług związanych z obsługą kadrowo-płacową.

W module Płace oprócz naliczania wynagrodzeń możesz liczyć między innymi na administrację ubezpieczeń społecznych i rozliczenia z ZUS. Moduł Kadry obejmuje sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, prowadzenie akt osobowych pracownika i sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem.

Wypełnij formularz i dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie!

Chcesz zoptymalizować proces obsługi kadrowo-płacowej w swojej firmie?
Sprawdź ofrertę payroll consultingu Devire.
Wypełnij formularz, oddzwonimy.
PAYROLL
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.
Ile zarabia się teraz w IT?
Sprawdź aktualny raport zarobków w IT - pierwsza połowa 2023