Payroll consulting Devire | Niezawodna obsługa kadrowo-płacowa firmy

Payroll consulting: zwinny i bezpieczny
outsourcing kadr i płac

Szukasz gotowych rozwiązań z zakresu kadr i płac do firmy? Chcesz, żeby profesjonalny zespół wyręczył Cię w czasochłonnych zajęciach, które nie definiują Twojej działalności? Usługa payroll consultingu pozwoli Ci skupić się wyłącznie na realizacji celów biznesowych. W jej ramach oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, co oznacza, że bierzemy na siebie odpowiedzialność za naliczanie płac, prowadzenie akt pracowniczych, administrację ubezpieczeń społecznych – i nie tylko.
 

Outsourcing kadr i płac Devire – Ty rozwijasz biznes, my optymalizujemy procesy

Coraz więcej firm i pracodawców przekonuje się do elastycznych usług outsourcingowych ze względu na wygodę i oszczędności, które można dzięki nim zyskać. Nie inaczej jest w przypadku payroll consultingu. W Devire wiemy, jak dużych nakładów czasowych i zaawansowanych narzędzi wymaga jakościowa obsługa kadrowo-płacowa firmy. Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie: zespół ekspertów, gotowe rozwiązania i zaawansowane technologie do kontroli procesów kadrowo-płacowych. Kiedy rozpoczynasz współpracę z nami, zyskujesz pewność indywidualnego podejścia, gwarancję pełnej poufności danych i płynności procesów. Chcesz wiedzieć, że Twoje potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu? Responsywna obsługa to nasza wizytówka.

Zalety zewnętrznych usług kadrowo-płacowych: zwiększona efektywność i cięcie kosztów w organizacji

 

Dzięki usłudze payroll consultingu w modelu outsourcingowym przenosisz obsługę kadrowo-płacową firmy na nowy poziom.

  • Zyskujesz pewność terminowej, rzetelnej realizacji zadań przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w działach kadr i płac.
  • Nie musisz martwić się szkoleniami i znajomością przepisów – nasz zespół na bieżąco podnosi kwalifikacje i aktualizuje wiedzę za Ciebie.
  • Masz większą kontrolę nad kosztami – płacisz za efekt i konkretną usługę.
  • Obcinasz koszty związane z oprogramowaniem i sprzętem oraz jego modernizacją. Dostawca usługi zapewnia nowoczesny system informatyczny. Nie interesuje Cię kwestia przestrzeni biurowej i materiałów biurowych.
  • Możesz być pewien poufności kadrowo-płacowej ze względu na niewielką liczbę osób zaangażowanych w obsługę.
  • Dostarczamy terminowo dokumenty poprawne pod względem merytorycznym, zgodne z wyliczonymi wartościami i zgodne z prawem.
  • A to wszystko w rozsądnej cenie.

Obsługa kadrowa i obsługa płacowa firm – co zyskujesz dzięki usłudze payroll consultingu?

 

Nasi specjaliści oferują najwyższy standard payroll consultingu dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu. Na początku współpracy rozpoznajemy Twoje potrzeby i cele, aby przygotować z naszym wieloletnim, zaufanym partnerem z HRM System ofertę zindywidualizowanych usług związanych z obsługą kadrowo-płacową.

W module Płace oprócz naliczania wynagrodzeń możesz liczyć między innymi na administrację ubezpieczeń społecznych i rozliczenia z ZUS. Moduł Kadry obejmuje sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, prowadzenie akt osobowych pracownika i sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem.

Wypełnij formularz i dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie!

Chcesz zoptymalizować proces obsługi kadrowo-płacowej w swojej firmie?
Sprawdź ofrertę payroll consultingu Devire.
Wypełnij formularz, oddzwonimy.
PAYROLL
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.