Z początkiem sierpnia Tomasz Stolarski dołączył do firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire, gdzie objął stanowisko Senior Team Leadera. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej. Wiedzę zdobytą w międzynarodowych organizacjach obecnie wykorzystuje zarządzając zespołem rekrutacji w obszarze finansów i bankowości.

Tomasz Stolarski wywodzi się z branży ubezpieczeniowej. W ciągu ostatnich 10 lat swojej kariery zawodowej pracował w firmach takich jak: HAYS, Michael Page, HRK czy Antal. Od początku, niezmiennie odpowiadał za sektor financial services.

Tomasz Stolarski dołączył do Devire!

Współpracował z największymi instytucjami finansowymi w Polsce – głównie bankami, towarzystwami i brokerami ubezpieczeniowymi, a także spółkami consultingowymi i podmiotami rynku kapitałowego. Posiada doświadczenie w rekrutacjach na stanowiskach C-level oraz budowaniu i rozwijaniu zespołów rekrutacyjnych.

Dołączenie Tomka do zespołu Devire to część strategii, która w jeszcze większym stopniu wzmocni obecność naszej marki na rynku instytucji finansowych. Miałem okazję obserwować rozwój Tomka na przestrzeni wielu lat w obszarze consultingu i dlatego jestem przekonany, że doświadczenie, ekspertyza i wysoka dojrzałość biznesowa Tomka pozwoli nam wspólnie osiągnąć założone cele – komentuje Krzysztof Stanczykiewicz, Executive Manager SSC & BPO, Banking & Financial Markets w Devire.

Jak podsumowuje Tomasz Stolarski:

Zespół Devire tworzą osoby, które bardzo cenię biznesowo. Wierzę, że dzięki moim doświadczeniom i relacjom uda mi się zwiększyć rozpoznawalność Devire w sektorze. Moim celem jest wypracowanie jakości i skali, dzięki której nasza marka będzie naturalnym wyborem dla wszystkich klientów z branży Financial Services. Moim celem jest wypracowanie jakości i skali, dzięki której Devire będzie naturalnym wyborem dla wszystkich klientów z branży Financial Services.

O Devire

W Devire wierzymy, że różnorodność jest naszą siłą – pozwala nam spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw i napędza nasze wyniki. Dołączając do nas możesz być w pełni sobą i niezależnie od płci, pochodzenia, koloru skóry, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej, możesz liczyć na wsparcie oraz równe możliwości rozwoju i awansu.