Firma Rekrutacyjna Kraków | Devire - Kontakt

Devire: Firma rekrutacyjna Kraków

Rekrutacja, IT Contracting lub Outsourcing HR w Krakowie?
Devire: Twoja firma rekrutacyjna #1 w Krakowie.
 

Kontakt Devire

Firma rekrutacyjna
Kraków

O3 Business Campus
ul. Opolska 110
31-323 Kraków

Wsparcie rekrutacyjne dla firm i przetargi

Zuzanna Rajczowska

Business Solution Consultant

Kariera, CV i pozostałe sprawy*

Biuro

Administracja Devire

biuro@devire.pl

+48 22 312 4098

* jeśli piszesz w sprawie wsparcia rekrutacyjnego dla Twojej firmy, skorzystaj z kontaktu obok. Wysyłając zapytanie na tego maila, nasza odpowiedź może się sporo opóźnić. Dziękujemy!

Szukasz firmy rekrutacyjnej w Krakowie?

Poznaj możliwości Devire -
jednego z liderów rekrutacji pracowników i outsourcingu HR.
 

Realizujesz wymagające projekty IT lub szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej w Krakowie? Eksperci firmy rekrutacyjnej Devire od lat z powodzeniem wspierają klientów w poszukiwaniu ekspertów w szeregu branż i sektorów rynku, w tym m.in. IT, SSC/BPO, finansów, księgowości czy produkcji.  Poznaj bliżej nasze rozwiązania rekrutacyjne i skontaktuj się z krakowskim biurem Devire, aby porozmawiać z ekspertami ds. lokalnego rynku pracy.

Wybierz interesujący Cię obszar:

Szukasz pracy w Krakowie lub okolicach?

 

Jeśli szukasz nowej pracy lub kontraktu IT w Krakowie – świetnie trafiłeś! Poszukiwanie nowych projektów z Devire jest łatwiejsze i mniej stresujące – możesz liczyć na wsparcie doświadczonego konsultanta na każdym etapie rekrutacji oraz dostęp do ofert od najlepszych pracodawców.

Zobacz już teraz najnowsze oferty pracy w Krakowie. A jeśli nie znajdziesz pośród nich nic dla siebie, po prostu wyślij CV.

Ile zarabia się w Krakowie i Małopolsce? Pobierz nowy raport płacowy Devire 2024 i dowiedz się, w których branżach można liczyć na najwyższe zarobki.