Devire Kraków | Firma rekrutacyjna i IT Contracting w Krakowie

Devire: Firma rekrutacyjna Kraków

Rekrutacja, IT Contracting lub Outsourcing HR w Krakowie?
Zapraszamy do kontaktu z ekspertami firmy rekrutacyjnej Devire w Krakowie.

Kontakt
Devire Kraków

Agencja Rekrutacyjna Devire Kraków:

O3 Business Campus

ul. Opolska 110

31-323 Kraków

biuro@devire.pl

tel.: +48 22 312 40 92

Prowadzisz rekrutację lub projekt IT w Krakowie?
Szukasz wsparcia doświadczonej agencji rekrutacyjnej lub firmy IT Contracting?

Zaufaj bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniom
Devire w Krakowie.
 

Realizujesz wymagające projekty IT w Krakowie? Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej lub partnera w obszarze IT Contractingu? Świetnie się składa! Eksperci agencji rekrutacyjnej Devire od lat z powodzeniem wspierają klientów w poszukiwaniu ekspertów w szeregu branż i sektorów rynku, w tym m.in. IT, SSC/BPO, finansów, księgowości czy produkcji. Poznaj bliżej nasze rozwiązania rekrutacyjne i skontaktuj się z krakowskim biurem Devire, aby porozmawiać z ekspertami ds. lokalnego rynku pracy.

Wybierz interesujący Cię obszar:

Szukasz pracy w Krakowie lub okolicach?

 

Jeśli szukasz nowej pracy lub kontraktu IT w Krakowie – świetnie trafiłeś! Poszukiwanie nowych projektów z Devire jest łatwiejsze i mniej stresujące – możesz liczyć na wsparcie doświadczonego konsultanta na każdym etapie rekrutacji oraz dostęp do ofert od najlepszych pracodawców.

Zobacz już teraz najnowsze oferty pracy w Krakowie. A jeśli nie znajdziesz pośród nich nic dla siebie, po prostu wyślij CV.

Ile zarabia się w Krakowie i Małopolsce? Pobierz nowy raport Devire „Raport Płacowy 2023” i dowiedz się, w których branżach można liczyć na najwyższe zarobki.