Z początkiem października Dorota Hechner dołączyła do firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire i objęła stanowisko Business Unit Managera Pionu Perm Professional. Przez ostatnich 9 lat była związana z branżą rekrutacyjną. Wiedza i doświadczenie, które zdobyła w międzynarodowych organizacjach, pomaga jej obecnie skutecznie zarządzać zespołem rekrutacji stałych w Devire.

Pomimo sytuacji pandemicznej, która sparaliżowała część firm i obszarów działalności na rynku, Devire nie rezygnuje z rozwoju i stale inwestuje. Świadczy o tym ekspansja firmy i otwarcie nowego, 11-go biura w regionie CEE oraz nieustanne powiększanie zespołu o najlepsze talenty.

Dorota ma 9-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej – swoją ścieżkę zawodową zaczynała w grupie Korn Ferry, odpowiadając za projekty międzynarodowe. Przez ostatnie 6 lat była związana z Hays Poland. Budowała i rozwijała zespoły skupione wokół rekrutacji na stanowiska komercyjne, analityczne i digitalowe, interdyscyplinarne branżowo: Retail, Hospitality, FMCG, e-commerce, IT, przemysł, branża budowlana, automotive itd. Prywatnie jest fanką fitnessu, zdrowego odżywiania i czytania książek.

Jak podkreśla Michał Młynarczyk, Prezes Devire i członek zarządu Polskiego Forum HR:

Dorota Hechner, Business Unit Manager Pionu Perm Professional, dodaje: