Połączyliśmy siły z Izbą Gospodarki Elektronicznej! Misją organizacji jest rozwój polskiej branży e-commerce. Z kolei firma rekrutacyjna Devire na co dzień wspiera pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych ekspertów i nieustannym wzroście e-commerce oraz digital. Dołączenie do Izby Gospodarki Elektronicznej – grona jednego z najbardziej opiniotwórczych stowarzyszeń zrzeszającym firmy związane z e-handlem – jest dla nas ważnym krokiem strategicznym.

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z e-handlem, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie. Misją organizacji jest rozwój polskiej gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Przystąpienie Devire do Izby Gospodarki Elektronicznej ma pozwolić na stworzenie przyjaznego oraz odpowiedzialnego środowiska pracy, a także szerzenie dobrych praktyk na polskim rynku.

Jak podkreśla Dorota Hechner, Business Unit Manager w Devire:

dorota hechner

Devire jako lider rekrutacji na co dzień wspiera pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych ekspertów i nieustannym wzroście branży e-commerce oraz digital. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby kompetencyjne i wyzwania, z którymi mierzą się dziś firmy. Jednocześnie jako organizacja sami przykładamy szczególną wagę do technologii, a w codziennej pracy wykorzystujemy elementy agile. Dołączenie do grona jednego z najbardziej opiniotwórczych stowarzyszeń zrzeszającym firmy związane z e-handlem jest dla nas ważnym krokiem strategicznym. Cieszymy się, że nasza wiedza rynkowa identyfikuje się z celami realizowanymi przez e-Izbę i liczymy, że ta współpraca zaowocuje wieloma innowacyjnymi projektami.