Przeglady_wynagrodzen_2020

Devire Group podpisało umowę o strategicznej współpracy z Linkedin (Hiring Enterprise Agreement). Program Enterprise zapewni konsultantom firmy rekrutacyjnej Devire pełny i nieograniczony dostęp do prawie 800 milionów profili członków społeczności LinkedIn. Dodatkowo rozbudowane rozwiązania reklamowe przyspieszą wzrost rozpoznawalności marki Devire we wszystkich krajach, na których obecna jest firma (Polska, Czechy i Niemcy).

Umowa ta jest efektem ciągłych inwestycji Devire w ludzi i technologię, a także naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy w ostatnich latach. To także symbol dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Michał Młynarczyk, CEO Devire Group podkreślił, jak ważny dla firmy jest to krok i jak umocni pozycję Devire na rynku:

 

Michał M Devire

Jestem dumny, że Devire ponownie jest w czołówce firm zmieniających rynek rekrutacyjny. Od momentu powstania firmy chcemy przewodzić transformacji tego rynku w Polsce, a nowa umowa jest tego kolejnym dowodem. Jako, że inwestycje w technologie HR są naszym priorytetem strategicznym, to partnerstwo otwiera nowy rozdział w możliwościach Devire i pozwala na dalszą automatyzację procesu wyszukiwania kandydatów.

 

Nowe strategiczne partnerstwo z LinkedIn zwiększy możliwości Devire w zakresie szybkiego dostarczania najlepszych talentów do swoich klientów oraz zapewni markom Grupy Devire przewagę konkurencyjną nad butikami rekrutacyjnymi działającymi offline. W końcu aspirując do miana lidera rekrutacji i outsourcingu w Europie Środkowej, musimy nieustannie dążyć do zapewnienia naszym pracownikom najlepszych możliwych narzędzi, które stają się dostępne na rynku. Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się spełnić tę obietnicę – dodaje Młynarczyk.

Elena Semenova, Head of Central and Eastern Europe w LinkedIn dodaje:

Cieszymy się z podpisania przez Devire umowy Enterprise Agreement z LinkedIn w regionie CEE. To strategiczne partnerstwo da konsultantom Devire bezkonkurencyjny dostęp do rosnącej sieci LinkedIn, a także zapewni najlepsze możliwości rozwoju kariery profesjonalistom w Polsce i w całym regionie CEE. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wspierać wizję i strategię Devire i mamy nadzieję na wiele kolejnych lat wspólnych sukcesów!

Nowe porozumienie pomiędzy Devie i Linkedin zapewni także dużo szersze możliwościom kandydatom poszukującym nowego miejsca pracy. Użytkownicy Linkedin zyskają łatwiejszy dostęp do setek aktualnych ofert pracy od najlepszych pracodawców zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Jesteś rekruterem? Dołącz do Devire i korzystaj z pełnego wachlarza nowoczesnych narzędzi do rekrutacji, które umożliwią Ci osiągniecie sukcesu. Sprawdź czy klikasz!