Devire – jedna z największych firm rekrutacyjnych i outsourcingowych w Polsce – rozpoczyna współpracę z Pawłem Kasperskim, który dołącza do krakowskiego zespołu jako Senior Branch Manager.

Paweł wnosi 13 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży usług i produktów dla klientów biznesowych i indywidualnych oraz 7 lat ekspertyzy w usługach rekrutacyjnych. Jako specjalista w realizacji procesów rekrutacyjnych miał okazję rozwijać się zarówno w największych międzynarodowych firmach, jak i butikowych agencjach HR w zakresie realizowania projektów od stanowisk średniego szczebla po najwyższe role menedżerskie.

Obecność Pawła to dodatkowe wzmocnienie biznesowe i liderskie naszych zespołów specjalizujących się w rekrutacjach z obszarów:

  • Produkcja,
  • SSC/BPO,
  • Finanse i księgowość
  • Sprzedaż i marketing.

Paweł Kasperski - wiedza i doświadczenie

Przez wiele lat Paweł współpracował głównie z klientami z południowej Polski z takich gałęzi biznesu jak branża automotive, materiały i chemia budowlana czy produkcja żywności. W portfolio jego projektów znaleźć można zarówno czołowych polskich producentów, ale też duże międzynarodowe korporacje. 

Jego wiedza i doświadczenie pozwalały realizować projekty z szerokiego spektrum rekrutacji  od dużych wolumenów do szytych na miarę rozwiązań indywidualnych. 

Paweł Kasperski

„Kultura organizacyjna, poczucie misji, wizja i wspólne wartości są dla mnie najważniejsze przy wyborze pracodawcy. Dlatego jestem podekscytowany dołączając do zespołu Devire, bo wierzę, że to miejsce, które spełni wszystkie moje oczekiwania co do tego z kim i w jaki sposób chcę pracować.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym zawsze dążę do tego, by być najlepszy w tym co robię. Dlatego swoim klientom i kandydatom chcę świadczyć najwyższej jakości usługi, a z zespołami Devire chcę budować relacje oparte na partnerstwie, dzieleniu się wiedzą i wspieraniu rozwoju. Wiem, że jest to możliwe przy wykorzystaniu zdobytych kompetencji, najnowszych narzędzi i najlepszych praktyk w branży rekrutacyjnej.

Szczególnie w pierwszym okresie mojej pracy chcę wykorzystać swoje doświadczenie i zdobytą wiedzę, by wzmocnić naszą obecność w rynku rekrutacji w 3 obszarach: rekrutacja w sprzedaży i marketingu, rekrutacja w produkcji i logistyce, a także rekrutacja w SSC/BPO.

Liczę na to, że wspólnie z Devire zrobimy kolejny krok na drodze firmy do stania się liderem rynku usług HR w Polsce”.

- Paweł Kasperski

O Devire

Devire jest firmą rekrutacyjną i outsourcingową, która za pomocą technologii oraz innowacji łączy ludzi. Motto „finding people who click” oddaje przywiązanie do tworzenia najlepszych połączeń między pracodawcami i kandydatami, z wykorzystaniem technologii oraz wiedzy i doświadczenia konsultantów Devire.

Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej? Sprawdź rozwiązania rekrutacyjne i outsourcingowe Devire.