Z początkiem listopada Łukasz Jankowicz dołączył do zespołu Devire, gdzie objął rolę Principal Consultant w zespole Life Science. Łukasz posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i HR, w tym ponad 10-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej.

Z roku na rok wzrasta liczba ofert pracy w branży Life Science. Rynek, który w głównej mierze opiera się na innowacyjnych technologiach, obecnie znajduje się w ważnym punkcie, a rozwiązania przyszłości takie jak terapie genowe, opracowywanie nowych leków czy telemedycyna determinują zapotrzebowanie na specjalistów.

Aby zwiększyć przychody, firmy farmaceutyczne, biotechnologiczne, jak i medtech muszą zmierzyć się z wyzwaniami rynku pracy. Jednym z nich jest zatrudnienie najbardziej utalentowanych ekspertów. Znalezienie odpowiedniego partnera, który pomoże pracodawcy w procesie rekrutacyjnym, jest kluczem do sukcesu.

Łukasz Jankowicz i jego doświadczenie

Łukasz Jankowicz w swojej karierze realizował procesy w obszarach sprzedaży, marketingu, rozwoju produktów leczniczych, badań klinicznych, produkcji i łańcucha dostaw, zarówno na rynku polskim, jak i rynkach Europy Zachodniej, CiS i Azji. Dodatkowo, w ciągu ostatnich lat zarządzał wewnętrznymi zespołami rekrutacyjnymi w takich organizacjach jak Adamed, Polpharma, ING Bank Śląski. Pracując w strukturach Polpharmy, Łukasz brał udział w rozwoju nowego centrum rozwoju i produkcji leków biotechnologicznych w Gdańsku.

łukasz

„Devire to polska firma tworzona przez ekspertów, dynamicznie rozwijająca się zarówno w Polsce, jak i w skali międzynarodowej, co daje przestrzeń do szerokiego wsparcia klientów w branży Life Sciences. Wierzę, że moje doświadczenie, relacje biznesowe pozwolą kompleksowo wspierać rozwój obszaru Life Sciences. Moim celem na najbliższe miesiące jest wzmocnienie widoczności Devire wśród firm farmaceutycznych i organizacji świadczących usługi dla przemysłu farmaceutycznego oraz wspieranie dotychczasowych klientów wiedzą dotyczącą rynku farmaceutycznego.” - podsumowuje Łukasz Jankowicz.

O Devire

Devire jest firmą rekrutacyjną i outsourcingową, która za pomocą technologii oraz innowacji łączy ludzi. Motto „finding people who click” oddaje przywiązanie do tworzenia najlepszych połączeń między pracodawcami i kandydatami, z wykorzystaniem technologii oraz wiedzy i doświadczenia konsultantów Devire.

Branża farmaceutyczna, laboratoryjna i sprzętu medycznego rozwija się w zawrotnym tempie. Duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych ekspertów sprawia, że rekrutacji stanowi wyzwanie. Devire w swoich działaniach kładzie nacisk na jakościowe podejście, w którym kluczową rolę zajmuje zrozumienie potrzeb klientów.

Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej? Sprawdź rozwiązania rekrutacyjne i outsourcingowe Devire.