Raport wynagrodzeń | Stawki w SSC/BPO w 2021 roku

Wynagrodzenia w SCC/BPO w 2021 roku

Wynagrodzenia w sektorze usług biznesowych w 2020 roku utrzymały się na stabilnym poziomie i prognozujemy, że ta sytuacja nie ulegnie zmianie w nadchodzących miesiącach. Przekonaj się, kto w obszarze SSC/BPO zyskał, a kto stracił – pobierz raport „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021” i sprawdź poziom wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk.

Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021

Ile będą zarabiać eksperci w obszarze usług biznesowych w 2021 roku?

W sektorze nowoczesnych usług dla biznesu coraz częściej poszukiwani są profesjonaliści, którzy łączą różne funkcje. Centra usług dla biznesu rozwijają się z wykorzystaniem technologii, cyfryzacji, automatyzacji, robotyzacji oraz sztucznej inteligencji, co sprawia, że zauważalny jest trend zwiększonego zapotrzebowania na ekspertów o kompetencjach ukierunkowanych na te obszary.  

Nieustannie obserwujemy też popyt na specjalistów i ekspertów ze znajomością języków obcych, z których najbardziej poszukiwany jest miks języka angielskiego z niemieckim, francuskim, hiszpańskim bądź włoskim, a także językami skandynawskimi. Jako poszukiwaną kompetencję wymienia się również znajomość prawa pracy.   

Sprawdź aktualne wynagrodzenia w Twojej branży:

Bankowość i usługi finansowe

Digital &
e-Commerce

Dobra
Konsumenckie

Farmacja, sprzęt
medyczny

Finanse
i księgowość

Łańcuch
Dostaw

Human
Resources

IT
i Telekomunikacja

Nieruchomości, budownictwo i energetyka

Produkcja

Retail

SSC
BPO

Sprzedaż
IT

Wynagrodzenia w SSC/BPO

W przeglądzie wynagrodzeń na 2021 rok prezentujemy aktualne trendy płacowe oraz strukturę wynagrodzeń w SSC/BPO w Polsce. Podane kwoty to miesięczne wynagrodzenia brutto w polskich złotych. Wszystkie dane pochodzą z analizy realnych stawek oferowanych kandydatom w prowadzonych Devire projektach rekrutacyjnych. O poziom wynagrodzeń zapytaliśmy także aktywnych zawodowo pracowników. 

 

Interesują Cię stawki w innej branży? Pobierz bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”.

Poprzednie edycje Przeglądu wynagrodzeń Devire:

Pobierz bezpłatny Raport Wynagrodzeń na 2021 rok.
Prześlemy raport na podany adres email.

Materiał został wysłany na podany adres e-mail.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swojej skrzynce, sprawdź katalog SPAM.

Dziękujemy za pobranie!