Darmowy raport

Ile zarabia się teraz w IT? Przegląd wynagrodzeń IT – pierwsza połowa 2022

Czego oczekiwać w zarobkach IT po pierwszej połowie tego roku? Pobierz jeszcze gorący raport wynagrodzeń IT w Polsce i dowiedz się, jakie są najbardziej aktualne stawki w branży.

Czego oczekiwać w zarobkach IT po pierwszej połowie tego roku?

Darmowy raport Devire „Ile zarabia się teraz w IT? Przegląd wynagrodzeń IT - pierwsza połowa 2022” to rzetelne źródło danych na temat aktualnych stawek pracowników IT, a także trendów na rynku pracy IT.

Czy to czas porozmawiać o podwyżce? Porównaj swoje wynagrodzenie z innymi. Dowiedz, się ile zarabia się na innych stanowiskach i w innych technologiach. Kto miał największe podwyżki w ostatnich miesiącach? Jak wygląda to w podziale na poziomy stanowisk? Pobierz publikację i sprawdź już teraz.

zdjęcie w tle
zdjęcie w tle

Podwyżki płac w IT w pierwszej połowie 2022. Kto zarobi najwięcej?

Wynagrodzenia pracowników IT wciąż rosną. W ciągu sześciu miesięcy nastąpił wzrost płac średnio o 10 proc. Stanowiska takie jak Back End Developer, Front End Developer, Full Stack Developer, DevOps czy Cloud Architect cieszą się największym zainteresowaniem na rynku pracy.

Nie jest niespodzianką, że eksperci z długim stażem pracy odnotowali największe wzrosty płac, podczas gdy początkujący pracownicy doświadczyli jedynie niewielkich wahań w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Kto jeszcze dostał podwyżkę?

W środku znajdziesz widełki oferowanych wynagrodzeń z podziałem na kategorie, poziomy doświadczenia i stanowiska. Wszystkie dane podzieliliśmy także na zatrudnienie stałe dla umowy o pracę i stawki godzinowe dla kontraktów B2B.

Aktualne wynagrodzenia w kategoriach:

  • Aplikacje biznesowe 
  • Analiza danych 
  • Analiza biznesowo-systemowa 
  • Zarządzanie projektem 
  • Testing / QA 
  • Development 
  • Infrastruktura 
  • Bezpieczeństwo IT 
  • DevOps/Cloud 

Poznaj aktualne stawki i trendy w zatrudnieniu ekspertów IT w 2022 roku

Devire jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży zatrudnienia w Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne w zakresie pracy stałej stanowiska specjalistyczne, kierownicze oraz executive search, a także oferujemy między innymi rozwiązania outsourcingowe oraz IT Contracting. W tegorocznym badaniu Diversity IN Check organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu Devire, jako pierwsza polska firma rekrutacyjna i outsourcingowa, znalazła się w gronie 30 najbardziej zaawansowanych organizacji w zarządzaniu różnorodnością i dążeniu do osiągnięcia spójności społecznej. Będąc jedną z najdynamiczniej rosnących i najbardziej innowacyjnych firm rekrutacyjnych i outsourcingowych w Polsce i Europie Środkowej, Devire codziennie wykorzystuje duet technologii oraz doświadczenia konsultantów w poszukiwaniu i angażowaniu talentów.

logo devire

Polityka prywatności

© Copyright Devire 2022 | Wszystkie prawa zastrzeżone