Raport wynagrodzeń | Stawki w digital, mediach i e-commerce w 2021 roku

Wynagrodzenia w digital, mediach 
i e-commerce
 w 2021 roku 

Profesjonaliści z sektora digital, mediów i e-commerce od lat cieszyli się mocną pozycją na rynku pracy, ale rok 2021 i nowe realia sprawiły, że presja płacowa w tych obszarach jeszcze wzrosła. Jak bardzo? Pobierz bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021” i poznaj stawki dla poszczególnych stanowisk managerskich, eksperckich i specjalistycznych.

Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021

Ile będą zarabiać eksperci w digital, mediach i e-commerce w 2021 roku?

Zmieniające się okoliczności = zwiększone zapotrzebowanie? O takiej zależności możemy mówić w przypadku digital, mediów i e-commerce. Potrzeba odpowiedzi na nowe nawyki konsumentów i zmienioną ścieżkę zakupową sprawiła, że w 2020 roku bardzo wyraźnie wzrósł popyt (zwłaszcza w branży dób konsumenckich i retailu) na kandydatów z umiejętnościami w obszarach analityki danych, personalizacji i automatyzacji marketinu, sprzedaży internetowej czy aktywacji digitalowych. Wynagrodzenia w tych obszarach rosły w 2020 roku o 10-15% i wszystko wskazuje na to, że tendencja utrzyma się w kolejnych latach. Zespołom digitalowym w firmach przypisuje się coraz bardziej strategiczną pozycję, w efekcie czego doświadczeni kandydaci mogą liczyć na stanowiska kierownicze, a nawet zaproszenie do struktur zarządczych.  

Sprawdź aktualne wynagrodzenia w Twojej branży:

Bankowość i usługi finansowe

Digital &
e-Commerce

Dobra
Konsumenckie

Farmacja, sprzęt
medyczny

Finanse
i księgowość

Łańcuch
Dostaw

Human
Resources

IT
i Telekomunikacja

Nieruchomości, budownictwo i energetyka

Produkcja

Retail

SSC
BPO

Sprzedaż
IT

Wynagrodzenia w digital, mediach i e-commerce

W przeglądzie wynagrodzeń na 2021 rok prezentujemy aktualne trendy płacowe oraz strukturę wynagrodzeń digital, media i e-commerce w Polsce. Podane kwoty to miesięczne wynagrodzenia brutto w polskich złotych. 

W
szystkie dane pochodzą z analizy realnych stawek oferowanych kandydatom w prowadzonych przez ekspertów Devire projektach rekrutacyjnych.  O poziom stawek zapytaliśmy także aktywnych zawodowo pracowników. 

Interesują Cię stawki w innej branży? Pobierz bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”.

Poprzednie edycje Przeglądu wynagrodzeń Devire:

Pobierz bezpłatny Raport Wynagrodzeń na 2021 rok.
Prześlemy raport na podany adres email.

Materiał został wysłany na podany adres e-mail.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swojej skrzynce, sprawdź katalog SPAM.

Dziękujemy za pobranie!