Zleć rekrutację ekspertom Devire. Wyślij formularz, oddzwonimy | Devire

Zleć rekrutację ekspertom Devire

 

Szukasz pracownika na stałe, na czas określony lub kontrakt? Świetnie trafiłeś! Eksperci firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire są do Twojej dyspozycji. Nasze doświadczenie obejmuje Rekrutacje stałe, Zatrudnienie zewnętrzne, IT Contracting, rozwiązania RPO (Recruitment Process Outsourcing), Executive Search oraz Agencja Employer Branding. Kompleksowo wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu oraz angażowaniu pracowników nie tylko w Polsce, ale też w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego Devire?
Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących firm rekrutacyjnych w tej części Europy.
Kochamy technologię i korzystamy z niej na co dzień, aby łączyć ze sobą kandydatów z pracodawcami.
Nasze wartości.

Zwinność i elastyczność pozwalają nam spojrzeć na wyzwania z innej perspektywy, a nasza płaska struktura umożliwia szybką adaptację oczekiwań klienta. Uciekamy schematom i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań tradycyjnych problemów. Nie boimy się zmian, a innowacja to część naszego DNA. Mamy odwagę próbować i popełniać błędy - to dlatego jesteśmy o krok przed konkurencją.

Ekspercka wiedza.

Wiemy, że rekrutacja oraz utrzymanie zaangażowania pracowników nie są łatwe. Właśnie dlatego decyzje w tym obszarze warto opierać o dane oraz ekspercką wiedzę. Pracując z Devire zawsze możesz liczyć na wsparcie oraz wiedzę naszych ekspertów.

Więcej niż rekrutacja.

Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami mierzy się Twoja firma, wspólnie znajdziemy na nie rozwiązanie: rekrutacja, outsourcing, rozwiązania RPO czy employer branding nie mają przed nami tajemnic.

Innowacja.

Nie boimy się technologii i innowacji - wykorzystujemy je w codziennej pracy z kandydatami, wykorzystując na przykład ogłoszenia wideo czy zaawansowane kampanie marketingu rekrutacyjnego.

Wypełnij formularz, oddzwonimy.
zleć_rekrutacje
 

 
Poznaj nasze rozwiązania
Devire to dużo więcej niż rekrutacja!
Nie wiesz jaki model będzie odpowiedni? Nic nie szkodzi, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.