Kiedy HR spotyka
e-Commerce

Dowiedz się jakie są kierunki zmian, jaką rolę w rozwoju e-commerce odgrywają ludzie, i jak ważna jest skuteczna rekrutacja w e-commerce.

Posłuchaj wywiadów z największymi przedstawicielami polskiego rynku e-commerce, które przeprowadziła Dorota Hechner Permanent Recruitment Manager w Devire. Szansę na te inspirujące i ciekawe rozmowy mieliśmy podczas gali rozdania nagród Dyrektor e-Commerce Roku 2022 organizowanej przez Polska Izbę Gospodarki Elektronicznej.

Odtwórz wideo

Szukasz wsparcia w rekrutacji e-Commerce lub digital marketingu?

W Devire od lat wspomagamy pracodawców z tego sektora w poszukiwaniu topowych talentów. 

Nasza strategiczna współpraca z LinkedIn zapewnia konsultantom pełny i nieograniczony dostęp do prawie 800 milionów profili członków społeczności. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich wizji?

Dynamiczny rozwój e-Commerce przekłada się na rosnące zapotrzebowanie na poszczególne specjalizacje i kompetencje z tej branży, a także zaostrza walkę o talenty. Doświadczeni konsultanci Devire od lat wspomagają pracodawców z tego sektora w poszukiwaniu najlepszych product ownerów, administratorów sklepów internetowych, koordynatorów, kierowników projektów, specjalistów od SEM, SEO, copywriterów, traffic managerów, specjalistów UX, pracowników IT dla e-commerce i analityków dla domów mediowych, agencji marketingowych, firm konsultingowych, fin-techów oraz największych graczy z branży FMCG i retail.

Strategiczna współpraca Devire z Linkedin zapewnia konsultantom pełny i nieograniczony dostęp do prawie 800 milionów profili członków społeczności LinkedIn oraz zwiększa możliwości Devire w zakresie szybkiego dostarczania najlepszych talentów. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich wizji?

Polityka prywatności

© Copyright Devire 2022| Wszystkie prawa zastrzeżone

Ile zarabia się teraz w IT?
Sprawdź aktualny raport zarobków w IT - pierwsza połowa 2023