Darmowy White paper

Od świadomości do działania: Tworzenie inkluzywnego środowiska pracy

Pracodawca, któremu zależy, zyskuje przewagę

To czas na konkretne działania wspierające różnorodność oraz inkluzywność w miejscu pracy. Oczekiwania nowych pokoleń i obecne wyzwania rynku wskazują jasno, że budowanie otwartego środowiska przynosi nie tylko bezpośrednie korzyści dla firm, ale jest po prostu słuszną drogą w rozwoju organizacji. Według badań przeprowadzonych przez Deloitte i BJKLI 39 proc. pracowników zrezygnowałoby z pracy na rzecz pracodawcy bardziej inkluzywnego.

Ten kompleksowy poradnik to cenne źródło informacji, które pomoże Twojej firmie lepiej zrozumieć kandydatów, pracowników, a także klientów oraz stworzyć bardziej sprawiedliwe miejsce pracy. Pozwoli także zaplanować działania dla osiągania celów związanych z włączeniem społecznym dla budowania lepszej przyszłości.

Dla kogo jest ten przewodnik?

  • Dyrektorzy, menedżerowie czy partnerzy HR
  • Diversity and Inclusion Leaders, Chief Sustainability Officers, Chief Diversity Officers
  • Wszystkie osoby dbające o miejsce pracy otwarte dla pracowników

Czy są korzyści z zatrudnienia kandydatów 50+?

Jak różnorodność i integracja mogą pomóc Twojej firmie w rozwoju?

Nasz przewodnik zawiera praktyczne wskazówki i porady, w jaki sposób firmy mogą wspierać diversity and inclusion w miejscu pracy. Wdrażając te rozwiązania, będziesz w stanie stworzyć bardziej zróżnicowane środowisko dla swoich pracowników, co może prowadzić do zwiększenia kreatywności, produktywności i zaangażowania.

Otwarte środowisko w miejscu pracy sprzyja przyciąganiu i zatrzymywania najlepszych talentów. Jeśli więc szukasz sposobu, by zapewnić swojej firmie konkurencyjną przewagę, ten whitepaper jest lekturą obowiązkową.

Dowiesz się z niego między innymi:

Czy różnorodność naprawdę ma znaczenie w miejscu pracy?

Czy firmy naprawdę mogą skorzystać na byciu inkluzywnymi, czy to tylko trend, który w końcu zniknie?

Dlaczego i jak firmy powinny inwestować w różnorodność w miejscu pracy?

Pobierz nasz przewodnik i zacznij tworzyć bardziej sprawiedliwe oraz otwarte miejsce pracy już teraz.

Dlaczego różnorodność ma znaczenie

Dobre dla biznesu, dobre dla ludzi – tak można podsumować korzyści płynące z wprowadzenia polityk, procedur i zmian w kulturze organizacyjnej sprzyjającym różnorodności i inkluzywności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są korzyści z wprowadzenia rozwiązań wpierających różnorodność i społeczną integrację, w jaki sposób wprowadzać zmiany systemowe, tworzyć otwarte środowisko pracy i rekrutować bez uprzedzeń, a także jak przekonać zarząd od wprowadzenia zmian. To przewodnik dla Ciebie.

Devire jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży zatrudnienia w Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne w zakresie pracy stałej stanowiska specjalistyczne, kierownicze oraz executive search, a także oferujemy między innymi rozwiązania outsourcingowe oraz IT Contracting. W tegorocznym badaniu Diversity IN Check organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu Devire, jako pierwsza polska firma rekrutacyjna i outsourcingowa, znalazła się w gronie 30 najbardziej zaawansowanych organizacji w zarządzaniu różnorodnością i dążeniu do osiągnięcia spójności społecznej. Będąc jedną z najdynamiczniej rosnących i najbardziej innowacyjnych firm rekrutacyjnych i outsourcingowych w Polsce i Europie Środkowej, Devire codziennie wykorzystuje duet technologii oraz doświadczenia konsultantów w poszukiwaniu i angażowaniu talentów.

Polityka prywatności

© Copyright Devire 2022| Wszystkie prawa zastrzeżone