Jesteśmy świadkami dynamicznych zmian na rynku pracy – inaczej postrzegamy naszą karierę zawodową, pracujemy w nowych modelach i oczekujemy innych doświadczeń. Właśnie dlatego weź udział w badaniu Devire „Rynek zmiany pracy”!

Podziel się swoim doświadczeniem

Bardzo ważnym elementem naszych procesów rekrutacyjnych jest doradztwo kandydatom i klientom. Dzieląc się swoim doświadczeniem pomożesz nam w kreowaniu standardów, które odpowiadają na realne potrzeby kandydatów, a gdy opracujemy wyniki, otrzymasz je w formie kompleksowego raportu! 

Z raportu dowiesz się między innymi: 

  • Jak może zmienić się Twoja rola w perspektywie najbliższych 5 lat?
  • Czy w ciągu ostatniego roku Twoi współpracownicy otrzymali podwyżkę?
  • Jakiej oferty pracy możesz spodziewać się od potencjalnego pracodawcy?

Weź udział w badaniu!

Wiemy, że Twój czas jest na wagę złota, dlatego ankieta nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. Weź udział w badaniu już teraz. Zaznaczamy również, że badanie jest w pełni anonimowe i nie będzie miało wpływu na Twoją kandydaturę w przeprowadzanych przez nas procesach rekrutacyjnych.

O Devire

Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentuje wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Obecnie, firma posiada 8 biur w Europie i zatrudnia blisko 140 konsultantów. Posiada również ponad 500 zewnętrznych pracowników oddelegowanych do klientów, realizujących między innymi projekty z obszaru IT,  sprzedaży i pracy biurowej. W 2017 roku dyrektorem zarządzającym Devire został Michał Młynarczyk – wcześniej dyrektor zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w HAYS.

Motto Devire „finding people who click” oddaje nasze przywiązanie do tworzenia najlepszych połączeń między pracodawcami i pracownikami, z wykorzystaniem technologii oraz wiedzy i doświadczenia pracujących z nami konsultantów.

W Devire wierzymy, ze różnorodność jest naszą siłą – pozwala nam spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw i napędza nasze wyniki. Dołączając do nas możesz być w pełni sobą i niezależnie od płci, pochodzenia, koloru skóry, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej, możesz liczyć na wsparcie oraz równe możliwości rozwoju i awansu.