Zatrudnienie zewnętrzne | Outsourcing pracowniczy | Devire

Devire: Outsourcing pracowniczy

Wiele firm zmaga się obecnie z koniecznością pozyskania wykwalifikowanych specjalistów, ale niestety nie może sobie pozwolić na zatrudnienie nowych pracowników na stałe. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się oferowany przez Devire outsourcing pracowniczy, w ramach którego dostarczymy CI najlepiej dopasowanych ekspertów, jednocześnie pełniąc funkcję pracodawcy. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się również, gdy firma ma trudności ze znalezieniem na rynku odpowiedniego specjalisty o rzadkich i niszowych umiejętnościach.
 

Na czym polega outsourcing pracowniczy?

W ramach outsourcingu pracowniczego Devire dostarcza w określonym czasie pracowników odpowiadających profilowi kandydatów przedstawionych przez klienta. Pełni w tym modelu rolę pracodawcy, co w praktyce oznacza, że przejmuje na siebie wszystkie obowiązki wynikające z kodeksu pracy (takie jak na przykład ubezpieczenia, rozliczenia czy urlopy). Będąc partnerem naszych klientów, w Devire dajemy im możliwość bezpośredniego zarządzania realizowanymi dla nich projektami.

Jakie są zalety outsourcingu pracowniczego?

Decydując się na outsourcing pracowniczy, ograniczysz liczbę osób zatrudnionych na stałe w swojej organizacji, obniżając jednocześnie koszty stałego zatrudnienia. Zyskasz możliwość elastycznego zarządzania zatrudnieniem — będziesz korzystać z kompetencji i know-how pracowników Devire tylko wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba. A po zakończonym projekcie otrzymasz możliwość zatrudnienia pracowników bezpośrednio w swojej firmie.

Liczba procesów administracyjnych w Twojej firmie zostanie ograniczona do minimum, a cała odpowiedzialność prawna zostanie przeniesiona na nas. Devire w pełni profesjonalnie zajmie się czasochłonnym procesem rekrutacji i przejmie całą obsługę administracyjną procesu zatrudnienia. Nie będziesz musiał się martwić o narzędzia pracy lub nawet powierzchnię biurową, w której będą pracować eksperci zatrudnieni przez Devire. Dzięki temu będziesz mógł się skupić na kluczowych działaniach Twojej  firmy.

Devire — Twój zaufany partner w outsourcingu pracowniczym

Outsourcing pracowniczy nie ma przed nami żadnych tajemnic — obecnie w tym modelu z sukcesami zatrudniamy ponad 400 specjalistów, od kierowników po managerów wyższego szczebla we wszystkich branżach.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia Devire, możesz mieć pewność, że znajdziemy  i zatrudnimy najlepszych specjalistów lub managerów o oczekiwanych przez Ciebie kompetencjach. Proces rekrutacyjny w Devire został bowiem tak zaprojektowany, aby zatrudniani przez nas specjaliści byli wartością dla każdej firmy, dla której prowadzimy projekt.

W Devire korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i metod, które pozwalają nam na precyzyjną i skuteczną weryfikację doświadczenia oraz kompetencji zatrudnianych osób. Dbamy o to, żeby byli to najlepsi fachowcy o doskonałych referencjach, ponieważ reprezentują oni markę Devire pracując w strukturach naszych klientów.

W zależności od potrzeb naszych klientów, w Devire odpowiednio konfigurujemy nasze usługi, dostarczając kilka sprawdzonych modeli biznesowych. Najczęściej współpracujemy z naszymi klientami w ramach następujących rozwiązań:

  • Zatrudnienie Pracowników rekomendowanych przez Devire
  • Zatrudnienie Pracowników rekomendowanych przez klienta
  • Budowanie pełnych zespołów przez Devire, wraz z infrastrukturą

Poznaj inne modele Zatrudnienia Zewnętrznego z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
TEMP
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.

Już jest!

Raport Płacowy 2023

Sprawdź aktualne stawki wynagrodzeń dla 15 branż w 6 regionach

Raport Płacowy 2023 | Mockup