Outsourcing pracowniczy | Zatrudnienie zewnętrzne Devire

Devire: Outsourcing pracowniczy

Wiele firm zmaga się obecnie z koniecznością pozyskania wykwalifikowanych specjalistów, ale niestety nie może sobie pozwolić na zatrudnienie nowych pracowników na stałe. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się oferowany przez Devire outsourcing pracowniczy, w ramach którego dostarczymy CI najlepiej dopasowanych ekspertów, jednocześnie pełniąc funkcję pracodawcy. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się również, gdy firma ma trudności ze znalezieniem na rynku odpowiedniego specjalisty o rzadkich i niszowych umiejętnościach.
 

Na czym polega outsourcing pracowników?

W ramach outsourcingu pracowniczego Devire dostarcza w określonym czasie pracowników odpowiadających profilowi kandydatów przedstawionych przez klienta. Pełni w tym modelu rolę pracodawcy, co w praktyce oznacza, że przejmuje na siebie wszystkie obowiązki wynikające z kodeksu pracy (takie jak na przykład ubezpieczenia, rozliczenia czy urlopy). Będąc partnerem naszych klientów, w Devire dajemy im możliwość bezpośredniego zarządzania realizowanymi dla nich projektami.

 

Przewodnik Outsourcing HR

Jakie są zalety outsourcingu pracowniczego?

Decydując się na outsourcing pracowniczy, ograniczysz liczbę osób zatrudnionych na stałe w swojej organizacji, obniżając jednocześnie koszty stałego zatrudnienia. Zyskasz możliwość elastycznego zarządzania zatrudnieniem — będziesz korzystać z kompetencji i know-how pracowników Devire tylko wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba. A po zakończonym projekcie otrzymasz możliwość zatrudnienia pracowników bezpośrednio w swojej firmie.

Liczba procesów administracyjnych w Twojej firmie zostanie ograniczona do minimum, a cała odpowiedzialność prawna zostanie przeniesiona na nas. Devire w pełni profesjonalnie zajmie się czasochłonnym procesem rekrutacji i przejmie całą obsługę administracyjną procesu zatrudnienia. Nie będziesz musiał się martwić o narzędzia pracy lub nawet powierzchnię biurową, w której będą pracować eksperci zatrudnieni przez Devire. Dzięki temu będziesz mógł się skupić na kluczowych działaniach Twojej  firmy.

Devire — Twój zaufany partner w outsourcingu pracowników

Outsourcing pracowniczy nie ma przed nami żadnych tajemnic — obecnie w tym modelu z sukcesami zatrudniamy ponad 400 specjalistów, od kierowników po managerów wyższego szczebla we wszystkich branżach.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia Devire, możesz mieć pewność, że znajdziemy  i zatrudnimy najlepszych specjalistów lub managerów o oczekiwanych przez Ciebie kompetencjach. Proces rekrutacyjny w Devire został bowiem tak zaprojektowany, aby zatrudniani przez nas specjaliści byli wartością dla każdej firmy, dla której prowadzimy projekt.

W Devire korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i metod, które pozwalają nam na precyzyjną i skuteczną weryfikację doświadczenia oraz kompetencji zatrudnianych osób. Dbamy o to, żeby byli to najlepsi fachowcy o doskonałych referencjach, ponieważ reprezentują oni markę Devire pracując w strukturach naszych klientów.

W zależności od potrzeb naszych klientów, w Devire odpowiednio konfigurujemy nasze usługi, dostarczając kilka sprawdzonych modeli biznesowych. Najczęściej współpracujemy z naszymi klientami w ramach następujących rozwiązań:

  • Zatrudnienie Pracowników rekomendowanych przez Devire
  • Zatrudnienie Pracowników rekomendowanych przez klienta
  • Budowanie pełnych zespołów przez Devire, wraz z infrastrukturą

Przygotowaliśmy przewodnik dla firm, który krok po kroku wyjaśnia czym jest i jak działa zatrudnienie zewnętrzne. Pobierz przewodnik “Co to jest Outsourcing w HR?”.

Poznaj inne modele Zatrudnienia Zewnętrznego z Devire.

Powiedz kogo potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.
Szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy? Świetnie się składa, bo w Devire rekrutujemy tylko najlepszych.
Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły.
TEMP
Nasze usługi
Nasze możliwości nie kończą się tutaj. Sprawdź inne rozwiązania, które mogą wesprzeć Twój biznes.