Raport wynagrodzeń | Stawki w nieruchomości i budownictwie w 2021 r.

Wynagrodzenia w branży nieruchomości i budownictwa w 2021 roku

Rynek pracy w branży nieruchomości i budownictwa zachował swoją dynamikę, a wynagrodzenia na stanowiskach zarówno specjalistycznych, jak i managerskich utrzymują się na stabilnym poziomie 

 

Przyspieszenie realizacji inwestycji mieszkaniowych, modyfikacja strategii biznesowych, zmiana struktur organizacyjnych, ról i stanowisk sprawiają, że potrzeby rekrutacyjne w tym obszarze konsekwentnie wzrastają.  Kto ma szanse na podwyżkę w 2021 roku? Pobierz bezpłatny raport Devire “Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”.

 

Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021

Ile będą zarabiać eksperci w branży nieruchomości i budownictwa w 2021 roku?

Pracodawcy w 2020 roku przywiązywali dużą wagę do utrzymania dobrych pracowników pomimo wysokich kosztów operacyjnych. Poszukiwano wykwalifikowanych pracowników w obszarach zarządzania nieruchomościami, zarządzania projektami i utrzymania obiektów komercyjnych.  

pierwszym kwartale minionego roku dało się zauważyć bardzo duże zapotrzebowanie na kierowników projektu, kierowników budowy oraz kosztorysantów branżowychsanitarnych, elektrycznych, ogólnobudowlanych. Podczas pandemii zapotrzebowanie wygasło, natomiast dynamika będzie powoli wracać, zwłaszcza w branży generalnego wykonawstwa, a także pośród deweloperów. 

Sprawdź aktualne wynagrodzenia w Twojej branży:

Bankowość i usługi finansowe

Digital &
e-Commerce

Dobra
Konsumenckie

Farmacja, sprzęt
medyczny

Finanse
i księgowość

Łańcuch
Dostaw

Human
Resources

IT
i Telekomunikacja

Nieruchomości, budownictwo i energetyka

Produkcja

Retail

SSC
BPO

Sprzedaż
IT

Wynagrodzenia w nieruchomościach i budownictwie

W przeglądzie wynagrodzeń na 2021 rok prezentujemy aktualne trendy płacowe oraz strukturę wynagrodzeń w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. Podane kwoty to miesięczne płace brutto w polskich złotych. Wszystkie dane pochodzą z analizy realnych stawek oferowanych kandydatom w prowadzonych przez ekspertów Devire projektach rekrutacyjnych.
 O poziom wynagrodzeń zapytaliśmy także aktywnych zawodowo pracowników. Sprawdź, kto dostanie podwyżkę w 2021 roku w branży nieruchomości i budownictwa!

Interesują Cię stawki w innej branży? Pobierz bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”

Poprzednie edycje Przeglądu wynagrodzeń Devire:

Pobierz bezpłatny Raport Wynagrodzeń na 2021 rok.
Prześlemy raport na podany adres email.

Materiał został wysłany na podany adres e-mail.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swojej skrzynce, sprawdź katalog SPAM.

Dziękujemy za pobranie!