Raport wynagrodzeń 2021 | Wynagrodzenia w HR

Wynagrodzenia w HR w 2021 roku

2020 roku działy HR w wielu firmach zostały objęte restrukturyzacjami. W firmach z branży IT, e-commerce i w części organizacji z branży diagnostycznej zwiększył się popyt na specjalistów z obszaru rekrutacji ze względu na konieczność rozbudowy struktur. W wielu miejscach projekty HR zostały jednak odsunięte na dalszy plan na rzecz działań sprzedażowych i marketingowych.

Sprawdź, kto z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi zyska, a kto straci w 2021 roku – pobierz „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”!

 

Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021

Ile będą zarabiać eksperci w branży HR w 2021 roku?

W międzynarodowych organizacjach obserwujemy postępującą profesjonalizację i specjalizację działów personalnych. Rynek coraz częściej zgłasza zapotrzebowanie na managerów ds. HR specjalizujących się w konkretnych obszarach m.in. Talent Acquisition, Talent Development, zarządzania procesami i Continous Improvement czy zarządzania operacyjnego w HR. Na ciekawe propozycje zawodowe w tym zakresie kandydaci nadal mogą liczyć m.in. firmach z sektora farmaceutycznego, usług finansowych oraz centrów usług wspólnych. 

Oprócz kompetencji i doświadczenia od specjalistów ds. HR oczekuje się także swobody pracy w dużych, międzynarodowych strukturach macierzowych. Wciąż widoczny jest popyt na kandydatów posługujących się bardzo dobrze językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, a także językami skandynawskimi. 

Sprawdź aktualne wynagrodzenia w Twojej branży:

Bankowość i usługi finansowe

Digital &
e-Commerce

Dobra
Konsumenckie

Farmacja, sprzęt
medyczny

Finanse
i księgowość

Łańcuch
Dostaw

Human
Resources

IT
i Telekomunikacja

Nieruchomości, budownictwo i energetyka

Produkcja

Retail

SSC
BPO

Sprzedaż
IT

Wynagrodzenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

W przeglądzie wynagrodzeń na 2021 rok prezentujemy aktualne trendy płacowe oraz strukturę wynagrodzeń w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce. Zaprezentowane kwoty to miesięczne płace brutto podane w polskich złotych. Wszystkie dane pochodzą z analizy realnych stawek oferowanych kandydatom w prowadzonych przez ekspertów Devire projektach rekrutacyjnych.
O poziom wynagrodzeń zapytaliśmy także aktywnych zawodowo pracowników. Przekonaj się, kto dostanie podwyżkę w 2021 roku w branży HR!

Interesują Cię stawki w innej branży? Czytaj bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”!

Poprzednie edycje Przeglądu wynagrodzeń Devire:

Pobierz bezpłatny Raport Wynagrodzeń na 2021 rok.
Prześlemy raport na podany adres email.

Materiał został wysłany na podany adres e-mail.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swojej skrzynce, sprawdź katalog SPAM.

Dziękujemy za pobranie!