Raport wynagrodzeń | Stawki w handlu detalicznym w 2021 r.

Wynagrodzenia
handlu detalicznym (retail
w 2021 roku 

Rok 2021 był dużym sprawdzianem dla branży handlu detalicznego (retail), spowolnionej przez zamknięcie sklepów i galerii handlowych. Nawet ta branża okazała się jednak niejednorodna – sieci, które przed 2020 rokiem zainwestowały w e-commerce, zyskały. Aż 96% pracowników z tego obszaru deklaruje, że otrzymało w zeszłym roku zaproszenie do udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przekonaj się, kto w branży handlu detalicznego zyskał, a kto stracił – pobierz raport „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021” i sprawdź poziom wynagodzeń dla poszczególnych stanowisk.

Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021

Ile będą zarabiać eksperci w branży handlu detalicznego w 2021 roku?

Największe straty 2020 roku odniosły sieci o tradycyjnym podejściu do biznesu i oferujące produkty, do których sprzedaż otwiera głównie osobiste doświadczenie klientów. Na pierwszy plan w retailu w 2021 roku wysuwa się konieczność pozyskania konsumentów i sprzedaży za pomocą platform sprzedażowych, co naturalnie generuje zapotrzebowanie na ekspertów odpowiedzialnych za budowę, rozwój i obsługę takich narzędzi 

Obserwujemy coraz większy popyt na specjalistów i ekspertów odpowiedzialnych za zakupy oraz komunikację marketingową, czyli analityków sprzedaży, analityków biznesowych, omnichannel managerów, e-commerce managerów, CRM managerów, dyrektorów i managerów marketingu. Kto jeszcze może liczyć na stabilne zatrudnienie? Na pewno kandydaci specjalizujący się w konsultingu. 

Sprawdź aktualne wynagrodzenia w Twojej branży:

Bankowość i usługi finansowe

Digital &
e-Commerce

Dobra
Konsumenckie

Farmacja, sprzęt
medyczny

Finanse
i księgowość

Łańcuch
Dostaw

Human
Resources

IT
i Telekomunikacja

Nieruchomości, budownictwo i energetyka

Produkcja

Retail

SSC
BPO

Sprzedaż
IT

Wynagrodzenia w retail

W przeglądzie wynagrodzeń na 2021 rok prezentujemy aktualne trendy płacowe oraz strukturę wynagrodzeń w handlu detalicznym w Polsce. Podane kwoty to miesięczne wynagrodzenia brutto w polskich złotych. Wszystkie dane pochodzą z analizy realnych stawek oferowanych kandydatom w prowadzonych przez ekspertów Devire projektach rekrutacyjnych. O poziom wynagrodzeń zapytaliśmy też aktywnych zawodowo pracowników.

Interesują Cię stawki w innej branży? Pobierz bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”.

Poprzednie edycje Przeglądu wynagrodzeń Devire:

Pobierz bezpłatny Raport Wynagrodzeń na 2021 rok.
Prześlemy raport na podany adres email.

Materiał został wysłany na podany adres e-mail.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swojej skrzynce, sprawdź katalog SPAM.

Dziękujemy za pobranie!