Wynagrodzenia w bankowości i usługach finansowych w 2021 roku

Wynagrodzenia w bankowości, ubezpieczeniach i usługach finansowych w 2021 roku

W 2020 roku w sektorze bankowym wyraźnie postępowała digitalizacja. Instytucje decydowały się na inwestycje w zdalne kanały obsługi klientów zarówno w obszarze bankowości indywidualnej, jak i korporacyjnej, dlatego dużym powodzeniem cieszyli się kandydaci z kompetencjami w digitalu. Sprawdź, kto zyskał, a kto stracił, i jakie stanowiska mogą liczyć w 2021 roku na podwyżki. Pobierz „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”.

Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021

Ile będą zarabiać eksperci w obszarze bankowości i usług finansowych w 2021 roku?

Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na doświadczonych analityków kredytowych, systemowych oraz finansowych, specjalizujących się w modelowaniu ryzyka. Eksperci ds. modelowania ryzyka czy walidacji mogą liczyć nawet na 10% podwyżki! Postępująca automatyzacja i robotyzacja branży finansowej stanowi szansę dla analityków procesów biznesowychDużo ofert od pracodawców będzie czekać na specjalistów technologii chmurowych, big data, automatyzacji procesów i machine learningu, podobnie jak na specjalistów z obszaru modelowania statystycznego, analizy finansowej czy walidacji modeli danych. 

W branży ubezpieczeniowej podwyżki wynagrodzeń czekają na doświadczonych i skutecznych agentów ubezpieczeniowych. Widzimy także wzmagający się popyt na brokerów, underwriterów i aktuariuszy, a także product managerów i likwidatorów szkód. 

Sprawdź aktualne wynagrodzenia w Twojej branży:

Bankowość i usługi finansowe

Digital &
e-Commerce

Dobra
Konsumenckie

Farmacja, sprzęt
medyczny

Finanse
i księgowość

Łańcuch
Dostaw

Human
Resources

IT
i Telekomunikacja

Nieruchomości, budownictwo i energetyka

Produkcja

Retail

SSC
BPO

Sprzedaż
IT

Wynagrodzenia w bankowości, ubezpieczeniach i usługach finansowych

W przeglądzie wynagrodzeń na 2021 rok prezentujemy aktualne trendy płacowe oraz strukturę wynagrodzeń w obszarze bankowości, ubezpieczeniach i usługach finansowych w Polsce. Wymienione kwoty to miesięczne wynagrodzenia brutto podane w polskich złotych. Wszystkie dane pochodzą z analizy realnych stawek oferowanych kandydatom w prowadzonych Devire projektach rekrutacyjnych. O poziom wynagrodzeń zapytaliśmy także aktywnych zawodowo pracowników. 

Interesują Cię stawki w innej branży? Pobierz bezpłatny „Przegląd wynagrodzeń. Polska 2021”

Poprzednie edycje Przeglądu wynagrodzeń Devire:

Pobierz bezpłatny Raport Wynagrodzeń na 2021 rok.
Prześlemy raport na podany adres email.

Materiał został wysłany na podany adres e-mail.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swojej skrzynce, sprawdź katalog SPAM.

Dziękujemy za pobranie!