PRZEWODNIK 2023

Przewodnik po IT Contractingu

Dowiedz się jak zostać kontraktorem IT

Kompleksowy przewodnik po IT Contractingu

IT Contracting jest formą współpracy, w ramach której możesz świadczyć dla firm usługi technologiczne w formie projektów. To elastyczne z perspektywy kontraktora podejście, które umożliwia specjalistom IT angażowanie się w zróżnicowane projekty, a także lepsze zarządzanie swoimi finansami i rozwijanie umiejętności w nieskrępowany sposób.

Pobierz nasz przewodnik jeśli:

pracujesz w IT,

zastanawiasz się nad przejściem na B2B,

szukasz elastycznej formy współpracy.

Znajdziesz w nim praktyczne porady i sprawdzone strategie, które pomogą Ci pewnie poruszać się po stale zmieniającym się krajobrazie IT na rynku pracy.

Pobierz “Przewodnik po IT Contractingu” Devire i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie tej formy współpracy. Przeprowadzimy Cię także przez cały proces – od założenia własnej działalności po współpracę z różnymi klientami.

Przewodnik po IT Contractingu
Przewodnik po IT Contractingu

Kontraktor IT – jak nim zostać?

Chcesz zostać kontraktorem IT? Zanim podejmiesz decyzję czy contracting jest dla Ciebie oraz co w praktyce oznacza własna działalność gospodarcza, przeczytaj ten poradnik. To pierwszy krok do Twojego sukcesu.

IT Contracting z Devire w 2022

aktywnych kontraktorów
0 +
aktywnych klientów
0 +
projektów zakończonych sukcesem
0

B2B w IT – jeszcze prostsze

Praca na kontrakcie jest popularnym rozwiązaniem wśród pracowników branży IT w Polsce. Co wpływa na decyzję specjalistów IT o wyborze takiej formy zatrudnienia? Powodów jest wiele, ale to elastyczność i możliwość lepszego gospodarowania finansami stanowią największe atuty świadczenia usług w oparciu o umowę B2B.

Dowiedz się jak:

założyć działalność

rozliczać się (podatki, ulgi, wydatki)

wygląda styl życia kontraktora IT

wybrać dobrą agencję

Na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy? Jak rozumieć niektóre ustalenia i warunki określone w dokumencie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym najnowszym poradniku.

Przewodnik po IT Contractingu
zdjęcie w tle

Tomasz Teter

Senior DevOps Engineer

IT kontraktor w Devire od 3 lat

Jak współpracuje się z Devire?

Devire cenię sobie najbardziej za profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy, od konkretnej i rzeczowej rekrutacji, przez zapewnienie możliwie najlepszych warunków zatrudnienia, wyręczeniu mnie w aspektach związanych z kontraktem i fakturowaniem, aż po pomoc w niespodziewanych przypadkach. Devire to solidny outsourcing, z którym mam przyjemność współpracować już przy drugim projekcie IT — i mam nadzieję, że nie ostatnim.

Przekonaj się, jak możesz rozwinąć swoją karierę i zdobyć nowe, ciekawe doświadczenie.

Pobierz najbardziej kompleksowy przewodnik po IT Contractingu!

Devire jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży zatrudnienia w Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne w zakresie pracy stałej stanowiska specjalistyczne, kierownicze oraz executive search, a także oferujemy między innymi rozwiązania outsourcingowe oraz IT Contracting. W tegorocznym badaniu Diversity IN Check organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu Devire, jako pierwsza polska firma rekrutacyjna i outsourcingowa, znalazła się w gronie 30 najbardziej zaawansowanych organizacji w zarządzaniu różnorodnością i dążeniu do osiągnięcia spójności społecznej. Będąc jedną z najdynamiczniej rosnących i najbardziej innowacyjnych firm rekrutacyjnych i outsourcingowych w Polsce i Europie Środkowej, Devire codziennie wykorzystuje duet technologii oraz doświadczenia konsultantów w poszukiwaniu i angażowaniu talentów.

logo devire

Polityka prywatności

© Copyright Devire 2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone