Mikołaj Makowski dołączył do agencji rekrutacyjnej Devire na stanowisku Dyrektora Outsourcingu i Wiceprezesa Zarządu. Pion Outsourcingu, za który będzie odpowiedzialny, obejmuje IT Contracting, Usługi Zarządzane IT oraz pracę tymczasową. Makowski pracował wcześniej jako Dyrektor IT Contracting w HAYS Poland i Członek Zarządu w HAYS Outsourcing.

Mikołaj Makowski w Devire

Dołączenie Mikołaja Makowskiego do agencji rekrutacyjnej Devire to część strategii dalszego wzmacniania pionu outsourcingu firmy. Warto pamiętać, że elastyczna forma współpracy staje się coraz popularniejsza zarówno wśród pracodawców, jak i samych pracowników, a wiedza i doświadczenie Mikołaja pozwolą nam na zbudowanie rozwiązań szytych na miarę dla Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki – podkreśla Michał Młynarczyk, Prezes Devire.

Mikołaj Makowski ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zarówno w branży rekrutacyjnej, jak i IT. Od początku kariery zawodowej związany głównie z rynkiem IT, zaczynał w firmie IBM Polska gdzie był odpowiedzialny za pracę z klientami oraz za tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży dla Sektora Publicznego. Przed dołączeniem do HAYS pełnił również funkcję Prezesa w Porcie Biznesu i Dyrektora Sprzedaży w firmie Engave. Od września 2017 zasila szeregi Devire.