Marcin Ostrowski z początkiem maja dołączył do firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire obejmując stanowisko Branch Managera w Gdańsku. Przez ostatnich 8 lat był związany z branżą rekrutacyjną. Obecnie, zdobytą wiedzę i doświadczenie skutecznie wykorzystuje zarządzając zespołem Devire w Trójmieście.

Nowa oddział w Gdańsku

Trójmiasto ma wszystkie atuty rozwijającego się dynamicznie, nowoczesnego miasta. 750 tys. aglomeracja jest bezkonkurencyjnym liderem w północnej Polsce, jeśli chodzi o dostępność wykwalifikowanej kadry.  Na 23 uczelniach studiuje około 90 tys. studentów. Prężnie rozwijają się tutaj centra usług wspólnych dla biznesu, nie słabnie również potencjał w obszarze finansów oraz IT.  

Jak podkreśla Michał Młynarczyk, Prezes Devire oraz Członek Zarządu Polskiego Forum HR:

Marcin Ostrowski swoje doświadczenie w branży rekrutacyjnej zdobył na ośmiu różnych stanowiskach, w tym trzech managerskich w firmie Hays Poland, gdzie odpowiadał m.in. za markę Hays Executive.

Trójmiejski zespół firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire zajmuje się poszukiwaniem pracowników na terenie całej Polski północnej m.in. w branży nowoczesnych usług biznesowych (SSC/BPO), IT i nowych technologii, produkcji oraz przemysłu.

O Devire

W Devire wierzymy, ze różnorodność jest naszą siłą – pozwala nam spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw i napędza nasze wyniki. Dołączając do nas możesz być w pełni sobą i niezależnie od płci, pochodzenia, koloru skóry, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej, możesz liczyć na wsparcie oraz równe możliwości rozwoju i awansu.

Szukasz pracy? Sprawdź aktualne oferty.

Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej? A może szukasz najlepszych ekspertów na rynku pracy, z którymi zrealizujesz kluczowy projekt? Skontaktuj się z nami.