Krzysztof Stanczykiewicz dołączył do firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire – objął stanowisko Executive Manager, dywizji Business Services. Witamy na pokładzie!

O Krzysztofie Stanczykiewiczu

Przez pierwsze lata kariery zawodowej pracował w sektorze bankowym dla Credit Agricole i Santander Consumer Bank. Od 2012 r. związany z sektorem rekrutacyjnym, gdzie odpowiadał za budowanie zespołów dedykowanych do obsługi sektora usług wspólnych w Michael Page i HRK. Obecnie, zdobytą wiedzę i doświadczenie skutecznie wykorzystuje zarządzając zespołem w Devire, oraz prowadząc procesy rekrutacyjne na stanowiska z poziomu menedżerskiego.

Dołączenie Krzysztofa Stanczykiewicza do agencji Devire to kolejny krok wzmacnia działu Share Services. Jego wiedza i doświadczenie pozwolą nam na zbudowanie rozwiązań szytych na miarę dla Klientów z Business Services – podkreśla Michał Młynarczyk, prezes Devire.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do firmy Devire, która przez ostatnie 2-lata niesamowicie się rozwinęła, oraz, że będę mógł przyczynić się do dalszego dynamicznego rozwoju organizacji  - dodaje Krzysztof Stanczykiewicz. 

O Devire

Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentuje wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Obecnie, firma posiada 8 biur w Europie i zatrudnia blisko 140 konsultantów. Posiada również ponad 500 zewnętrznych pracowników oddelegowanych do klientów, realizujących między innymi projekty z obszaru IT,  sprzedaży i pracy biurowej. W 2017 roku dyrektorem zarządzającym Devire został Michał Młynarczyk – wcześniej dyrektor zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w HAYS.