Firma Rekrutacyjna Gdańsk | Kontakt Devire | Finding people who click

Devire: Firma rekrutacyjna Gdańsk

Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej w Gdańsku?
Skontaktuj się z ekspertami Devire.
 

Kontakt Devire

Firma rekrutacyjna
Gdańsk

Al. Grunwaldzka 472B
80-309 Gdańsk

Wsparcie rekrutacyjne dla firm i przetargi

Zuzanna Rajczowska

Business Solution Consultant

Kariera, CV i pozostałe sprawy*

Biuro

Administracja Devire

biuro@devire.pl

+48 22 312 4098

* jeśli piszesz w sprawie wsparcia rekrutacyjnego dla Twojej firmy, skorzystaj z kontaktu obok. Wysyłając zapytanie na tego maila, nasza odpowiedź może się sporo opóźnić. Dziękujemy!

 

Devire: Twoja firma rekrutacyjna w Gdańsku – jak dojechać?

Biuro firmy rekrutacyjnej Devire w Gdańsku znajduje się w Oliwie w budynku Olivia Four przy Al. Grunwaldzkiej 472B. Możesz dojechać do nas transportem publicznym, SKM do przystanku Gdańsk Przymorze-Uniwersytet lub np. tramwajem linii 6, 12, 5 do przystanku Tetmajera, skąd czeka Cię około 5-minutowy spacer. Jeśli jedziesz do nas samochodem, przed biurem firmy rekrutacyjnej Devire w Gdańsku znajduje się ogólnodostępny płatny parking, z którego możesz skorzystać.

Szukasz firmy rekrutacyjnej w Gdańsku?

Zaufaj ekspertom firmy rekrutacyjnej Devire w Trójmieście.
Nasz zespół w Gdańsku doskonale zna rynek pracy na północy Polski.
 

Jeśli szukasz firmy rekrutacyjnej w Gdańsku lub Trójmieście, która doskonale zna lokalny rynek pracy –  zapraszamy do kontaktu z ekspertami Devire. Nasz zespół w Trójmieście specjalizuje się w poszukiwaniu pracowników na poziomie specjalistów, ekspertów i managerów m.in. w obszarach proukcji i łańcucha dostaw, IT, sprzedaży, marketingu, finansów oraz dla sektora SSC/BPO.

Interesują Cię rozwiązania z obszaru Outsourcingu HR w Gdańsku lub Polsce Północnej? Nasze możliwości to dużo więcej niż tylko rekrutacja. Poznaj nasze rozwiązania z obszaru outsourcingu HR:

IT Contracting 
Zatrudnienie zewnętrzne
Recruitment Process Outsourcing

Szukasz pracy w Trójmieście lub okolicach?

 

Jeśli szukasz pracy lub nowego kontraktu w Trójmieście – świetnie trafiłeś! Poszukiwanie pracy z Devire będzie łatwiejsze i mniej stresujące – możesz liczyć na wsparcie doświadczonego konsultanta na każdym etapie rekrutacji oraz dostęp do ofert od najlepszych pracodawców.

Zobacz już teraz najnowsze oferty pracy na Pomorzu. A jeśli nie znajdziesz pośród nich nic dla siebie, po prostu wyślij CV.

Ile zarabia się w Gdańsku i Polsce Północnej? Pobierz nowy raport płacowy Devire 2024 i dowiedz się, w których branżach można liczyć na najwyższe zarobki.