Devire Gdańsk - kontakt | Firma rekrutacyjna i outsourcingowa Devire

Devire: Firma rekrutacyjna Gdańsk

Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej w Gdańsku?
Skontaktuj się z ekspertami Devire.

Kontakt
Devire Gdańsk

Al. Grunwaldzka 472B

80-309 Gdańsk

biuro@devire.pl

tel.: +48 22 312 40 92

 

Devire: Twoja firma rekrutacyjna w Gdańsku – dojazd.

Biuro firmy rekrutacyjnej Devire w Gdańsku znajduje się w Oliwie w budynku Olivia Four przy Al. Grunwaldzkiej 472B. Możesz dojechać do nas transportem publicznym, SKM do przystanku Gdańsk Przymorze-Uniwersytet lub np. tramwajem linii 6, 12, 5 do przystanku Tetmajera, skąd czeka Cię około 5-minutowy spacer. Jeśli jedziesz do nas samochodem, przed biurem Devire w Gdańsku znajduje się ogólnodostępny płatny parking, z którego możesz skorzystać.

Prowadzisz rekrutację w Trójmieście?

Zaufaj ekspertom ds. rekrutacji w Trójmieście.
Nasz zespół w Gdańsku doskonale zna rynek pracy na północy Polski.
 

Jeśli szukasz firmy rekrutacyjnej w Gdańsku lub Trójmieście, która doskonale zna lokalny rynek pracy –  zapraszamy do kontaktu z ekspertami Devire. Nasz zespół w Trójmieście specjalizuje się w poszukiwaniu pracowników m.in. w obszarach sprzedaży, marketingu, produkcji, finansów, IT oraz SSC/BPO.

Szukasz sprawdzonych usług outsourcingu HR w Gdańsku? Poznaj nasze rozwiązania!

IT Contracting 
Zatrudnienie zewnętrzne
Recruitment Process Outsourcing
Agencja Employer branding

Szukasz pracy w Trójmieście lub okolicach?

 

Jeśli szukasz pracy lub nowego kontraktu w Trójmieście – świetnie trafiłeś! Poszukiwanie pracy z Devire będzie łatwiejsze i mniej stresujące – możesz liczyć na wsparcie doświadczonego konsultanta na każdym etapie rekrutacji oraz dostęp do ofert od najlepszych pracodawców.

Zobacz już teraz najnowsze oferty pracy na Pomorzu. A jeśli nie znajdziesz pośród nich nic dla siebie, po prostu wyślij CV.

Ile zarabia się w Gdańsku i Polsce Północnej? Pobierz nowy raport Devire „Raport Płacowy 2023” i dowiedz się, w których branżach można liczyć na najwyższe zarobki.