Grzegorz Opala zajmuje stanowisko Dyrektora IT Contractingu & Business Outsourcingu.

Grzegorz Opala i jego bogate doświadczenie

Na początku swojej drogi zawodowej pracował jako Branch Manager dla Manpower. Trzy lata później, przeszedł do Hays Poland, gdzie z sukcesem rozwijał dział zatrudnienia zewnętrznego – na stanowisku Head of Temp. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał przez 10 lat, skutecznie wspierając klientów we wdrażaniu rozwiązań elastycznego zarządzania personelem, interim managementu oraz outsourcingu funkcji personalnej.

Trendy rynkowe w rozwoju pracy tymczasowej i outsourcingu premiują dostawców świadczących usługi na wysokim poziomie. Ta nie jest możliwa bez zespołu doświadczonych konsultantów oraz kultury organizacji, która daje swobodę, dzięki której pozwala rozwijać się  pracownikom w sposób samodzielny i przedsiębiorczy. Taką właśnie atmosferę stworzono w Devire. Obecnie, jest to najszybciej rozwijająca się agencja doradztwa personalnego, która świadczy usługi na najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Opala.

O Devire

Devire jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która przyciąga takie talenty.  Grzegorz jest niewątpliwie jednym z nich. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi innowacyjnymi projektami oraz usługami outsourcingu i pracy tymczasowej. Jestem pewien, że sprosta wyzwaniom, przed którymi coraz częściej stają nasi klienci. Ten ruch pokazuje nasze oddanie idei transformacji usług outsourcingu i funkcji HRowej w firmie -  mówi Michał Młynarczyk, prezes Devire.

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentuje wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Obecnie, firma posiada 8 biur w Europie i zatrudnia blisko 140 konsultantów. Posiada również ponad 500 zewnętrznych pracowników oddelegowanych do klientów, realizujących między innymi projekty z obszaru IT,  sprzedaży i pracy biurowej. W 2017 roku dyrektorem zarządzającym Devire został Michał Młynarczyk – wcześniej dyrektor zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w HAYS.