Grzegorz Kuchowicz od sierpnia br. dołączył do Devire i objął stanowisko Executive Managera dywizji Accountancy & Finance oraz Tax & Legal. Z rekrutacją związany jest od 2012 roku.

Grzegorz Kuchowicz w Devire

Grzegorz Kuchowicz posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte m. in. w Jeronimo Martins, gdzie piastował stanowisko Menedżera Sprzedaży. Z rekrutacją związany jest od 2012 roku. Ostatnie 4 lata spędził w międzynarodowej firmie rekrutacyjnej Michael Page. Tam budował swoją ekspertyzę w rekrutacji kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla oraz projektach executive search w obszarach finansów, księgowości, podatków oraz HR. Ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Nie ma w chwili obecnej na rynku drugiej, tak dynamicznie rozwijającej się firmy rekrutacyjnej jak Devire. Koncentracja na rozwoju pracowników, zaangażowanie ich w kształtowanie organizacji oraz inwestycje w nowe technologie to czynniki, którymi buduje się dzisiaj przewagę rynkową. Bardzo się cieszę, że będę częścią organizacji, która stawia sobie za cel podnoszenie standardów rekrutacyjnych tak, aby być firmą pierwszego wyboru zarówno dla kandydatów, jak i klientów – mówi Grzegorz Kuchowicz.

Jak podkreśla Michał Młynarczyk, Prezes Devire:

Dołączenie Grzegorza do Devire to część strategii dalszego wzmacniania pionu rekrutacji stałych w firmie. Wierzę, że jego bogate i wieloletnie doświadczenie pozwoli nam jeszcze szybciej i efektywniej osiągać ambitne cele.